Żłobek w Warszawie

Inne tematy, które nie należą do żadnej podanej kategorii.
DawidŚ

Żłobek w Warszawie

Post autor: DawidŚ »

Hej. Chciałbym zapisać moją córkę do żłobka w Warszawie, ponieważ moja żona wraca do pracy za miesiąc i powoli rozglądamy się za jakimś dobrym miejscem. Polecicie coś?
DawidŚ

Re: Żłobek w Warszawie

Post autor: DawidŚ »

Ostatnio natrafiłem na http://www.hipopo.pl/ według mnie to będzie najlepszy wybór
Zośka

Re: Żłobek w Warszawie

Post autor: Zośka »

Jeśli chodzi o warszawskie żłobki to jest spory wybór. Musisz przyjrzeć się tym placówką, które bierzesz pod uwagę - zorientować się jakie mają opinie, jaką kadrę, jakie zajęcia wspierające rozwój dziecka, a także zwróć uwagę na to jakie jedzenie jest dzieciom podawane. Dla mnie wyżywienie jest bardzo ważne, bo taki maluch dopiero kształtuje swoje nawyki żywieniowe, uczy sie nowych smaków. Ważne jest więc by dania były nie tylko smaczne, ale i zdrowe. Jeśli w którejś z placówek, którą bierzesz pod uwagę posiłki dostarczała by firma Smakuś http://www.smakus.eu/ to jak najbardziej mogę polecić. Specjalizuje się ona bowiem w dostarczaniu zdrowych, odpowiednio zbilansowanych posiłków do żłobków, przedszkoli, i szkół. Dbają by dania były kolorowe, urozmaicone i by dzieciaki chętnie je zjadały.
Lucuś934343

Re: Żłobek w Warszawie

Post autor: Lucuś934343 »

Według mnie szukając żłobka powinniśmy zwrócić uwagę na to jakie dane miejsce ma doświadczenie oraz w jaki sposób zajmują się dziećmi oraz co oferują. Np. żłobek mokotów zajmuje się dziećmi od lat, więc według mnie warto zaufać osobom pracującym w tym miejscu.
Awatar użytkownika
Brother
Posty: 66
Rejestracja: 25 cze 2020, 10:32

Re: Żłobek w Warszawie

Post autor: Brother »

Wybór odpowiedniego żłobka jest bez wątpienia kluczowy, jeśli zależy nam na tym, by nasze dziecko miało zapewnioną jak najlepszą opiekę oraz prawidłowy rozwój. Osobiście mogę polecić żłobek w Warszawie - https://www.pierwszekroczki.edu.pl/. Mają świetną kadrę!
ODPOWIEDZ