Wsparcie ginekologiczne

Inne tematy, które nie należą do żadnej podanej kategorii.
Awatar użytkownika
ksenia88
Posty: 455
Rejestracja: 29 mar 2019, 14:51

Wsparcie ginekologiczne

Post autor: ksenia88 »

Pomoc ginekologa, szczególnie wyspecjalizowanego, z doświadczeniem, ale przede wszystkim podejściem do sowich pacjentek to bardzo ważna sprawa i kwestia. Dobrze jest zatem trafić na kogoś odpowiedniego, kto spełni wszelkie oczekiwania i pokładane w nim nadzieje. Jeśli chodzi o tę kwestię to ginekolog prywatny Wrocław czyli http://maciejzalewski.pl/ to doskonała osoba do działań w tym obszarze.
Awatar użytkownika
megusta
Posty: 120
Rejestracja: 10 wrz 2019, 13:34

Re: Wsparcie ginekologiczne

Post autor: megusta »

Bardzo doceniam takie wsparcie, zwłaszcza że teraz trafiłam pod opiekę dr Jacko ze szpitala Medicover, Pani dr jest specjalistką od endometriozy i dzięki jej wiedzy na temat tej choroby teraz czuję się znacznie lepiej a w razie potrzeby mogę liczyć też na zabieg jej usuwania
Awatar użytkownika
plasma
Posty: 97
Rejestracja: 09 wrz 2019, 17:47

Re: Wsparcie ginekologiczne

Post autor: plasma »

Ja te nie narzekam, mam dobrego ginekologa, od kilku lat do niego chodzę i zawsze coś zaradzi na wszelkie kłopoty, dobierał mi też antykoncepcję hormonalną, wspólnie ustaliliśmy że będą to na poczatek tabletki ale vines okazały się tak dobrymi dla mnie tabletkami że stosuję je do dziś, nie myślę nawet o zmianie
Awatar użytkownika
murielka
Posty: 62
Rejestracja: 23 wrz 2019, 13:03

Re: Wsparcie ginekologiczne

Post autor: murielka »

ksenia88 pisze: ↑15 sty 2021, 9:51 Pomoc ginekologa, szczególnie wyspecjalizowanego, z doświadczeniem, ale przede wszystkim podejściem do sowich pacjentek to bardzo ważna sprawa i kwestia.
Dokładnie, mój lekarz też jest super, zamartwiałam się pogorszeniem wyniku cytologii ale on zalecił żel papliocare i kazał powtórzyć badanie za pół roku bo to może być wina hpv i rzeczywiście też żel usunął wirusa bo wynik mam już ok
Miłka22

Re: Wsparcie ginekologiczne

Post autor: Miłka22 »

Ginekologa trzeba mieć dobrego, sprawdzonego to fakt, mojego poleciła mi koleżanka. Miałam problemy wcześniej z doborem antykoncepcji. Ważne jest tez to aby porozmawiać szczerze ze swoim lekarzem o wszystkich swoich dolegliwościach https://antykoncepcjanamiare.pl/jak-roz ... koncepcji/ On wtedy bedzie miął szerszą mozliwość dobrego doboru anty,odpowiedniej dla nas.
Ćwieczka

Re: Wsparcie ginekologiczne

Post autor: Ćwieczka »

A czy jak juz zmieniłaś lekarza to od razu było bez problemu z doborem antykoncepcji? Bo to różnie kobiety opisują ,czasem długo sie meczą z doborem antykoncepcji i potem mają te wszystkie skutki uboczne. I tez większość osób sie zraża właśnie z tego powodu...
tiło

Re: Wsparcie ginekologiczne

Post autor: tiło »

Nie musisz co miesiąc chodzić do lekarza. E recepta antykoncepcja to jest dla mnie wygodne rozwiązanie. Do ginekologa chodzę raz na pół roku, ale receptę potrzebuje co dwa miesiące. Dlatego w szybkim tempie udaje mi się to uzyskać z https://jpmedica.com , bardzo szybka reakcja, szybki telefon, lekarze bardzo mili dlatego właśnie polecam.
Miłka22

Re: Wsparcie ginekologiczne

Post autor: Miłka22 »

Ćwieczka pisze: ↑13 lut 2021, 12:26 A czy jak juz zmieniłaś lekarza to od razu było bez problemu z doborem antykoncepcji? Bo to różnie kobiety opisują ,czasem długo sie meczą z doborem antykoncepcji i potem mają te wszystkie skutki uboczne. I tez większość osób sie zraża właśnie z tego powodu...
Wiesz za drugim razem dobrał mi obecne pigułki, które biorę i wtedy wreszcie skończyły się bóle głowy, spadek libido, nie bolały mnie juz piersi. Wszystko zaczęło wracać do normy. Biorę te pigułki juz dwa lata i bardzo dobrze mi służą. To właśnie jest bład ze kobiety się zrażają. Trzeba chodzić tak długo az lekarz przepisz odpowiednia. W końcu antykoncepcja ma nam pomagać a nie szkodzić.

czy perfumy na iperfumy.pl są oryginalne
Miłka22

Re: Wsparcie ginekologiczne

Post autor: Miłka22 »

Biorę belarę . . .
Słota

Re: Wsparcie ginekologiczne

Post autor: Słota »

ksenia88 pisze: ↑15 sty 2021, 9:51 Pomoc ginekologa, szczególnie wyspecjalizowanego, z doświadczeniem, ale przede wszystkim podejściem do sowich pacjentek to bardzo ważna sprawa i kwestia. Dobrze jest zatem trafić na kogoś odpowiedniego, kto spełni wszelkie oczekiwania i pokładane w nim nadzieje. Jeśli chodzi o tę kwestię to ginekolog prywatny Wrocław czyli http://maciejzalewski.pl/ to doskonała osoba do działań w tym obszarze.
Ze swojego doświadczenia mogę polecić świetną klinikę ginekologiczną, super przemiły personel do tego opieka na najwyższym poziomie klinikastonava.cz
Awatar użytkownika
kwiatushek03
Posty: 175
Rejestracja: 07 wrz 2019, 12:03

Re: Wsparcie ginekologiczne

Post autor: kwiatushek03 »

Jeśli szukasz sprawdzonego miejsca na USG lub konsultację ginekologiczną, zdecydowanie rozważ odwiedzenie https://gabinetylucka.pl. Moim zdaniem pracują tam naprawdę wspaniali specjaliści, którzy znają się na swoim fachu lepiej niż ktokolwiek inny. Jestem pewna, że będziesz bardzo zadowolony.
ODPOWIEDZ