uzdatnianie wody

Inne tematy, które nie należą do żadnej podanej kategorii.
Łukasz

uzdatnianie wody

Post autor: Łukasz »

znacie dobra firmę od przemysłowego uzdatniania wody?

gg green
kłm

Re: uzdatnianie wody

Post autor: kłm »

Tak, znam, jest to firma aqua-concept Polska https://www.aqua-concept.pl/uslugi/woda ... anie-wody/ . Oni są specjalistami od chemicznego uzdatniania wody, sami korzystamy z ich środków już od kulki lat i [przez cały czas doskonale nam służą. Ani śladu po rdzy, kamieniu, czy mikroorganizmach. To rzetelna firma, jakość ich produktów na przestrzeni czasu jest tak samo wysoka, można im śmiało zaufać. Dodatkowo maja atrakcyjne ceny.
MaciejŻ

Re: uzdatnianie wody

Post autor: MaciejŻ »

O tak, u nas doskonale się sprawdza firma ESC Global, u nich możecie liczyć na wysoką jakość dostarczanych produktów i technologii w zakresie uzdatniania wody kotłowej. Tu znajdziecie konkretne produkty - https://gc2000.pl/produkty-chemiczne m. in. inhibitory korozji, środki do usuwania kamienia czy preparaty do ochrony systemów glikolowych. Poczytajcie sobie o tym, gwarantuję, że preparaty ESC Global u was również doskonale się sprawdzą.
Awatar użytkownika
Marek78
Posty: 845
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:06

Re: uzdatnianie wody

Post autor: Marek78 »

Witam, zastanawiam się nad badaniem wody pitnej. Zależy mi na tym, aby zainwestować w takie badania https://hamilton.com.pl/oferta/badania- ... ania-wody/ Co o tym sądzicie ? Chętnie poznam wasze zdania za i przeciw. Proszę o wasze opinie. Pozdrawiam.
darił

Re: uzdatnianie wody

Post autor: darił »

My korzystamy z usług specjalistów, kompetentnych inżynierów z zakresu uzdatniania wody - z usług firmy Aqualine https://www.aqualine.com.pl/oferta z Ząbek (działają na terenie Warszawy). Ich oferta jest kompleksowa, ceny mają korzystne, profesjonalnie zajmują się uzdatnianiem wody poprzez wymianę złóż filtracyjnych oraz procesy odmanganiania, odżelaziania i zmiękczania. Naszą stację uzdatniania sami zaprojektowali i wybudowali, polecam ich serdecznie.
toeń

Re: uzdatnianie wody

Post autor: toeń »

Jeżeli chodzi o uzdatnienie wody, to warto nawiązać współprace z firmą PROCON http://dualfiltry.pl/oferta/filtracja-mechaniczna z Warszawy, tak jak my to zrobiliśmy. Oni mają w swojej ofercie szeroką gamę systemów do uzdatniania wody, jest tam z czego wybierać. My mamy od nich urządzenia do filtracji mechanicznej, ale to nie wszystko. Jest to rzetelna firma, uch usługi i produkty są w korzystnych cenach, opłaca się skorzystać z ich usług.

https://encenc.pl/aktynometr/
Opaleona

Re: uzdatnianie wody

Post autor: Opaleona »

Panowie, jeżeli mówicie o uzdatnianiu wody przemysłowym to musi być doświadczona firma np. ta https://twojaczystawoda.pl/uzdatnianie-wody/myslenice/. To nie jest to samo co w przypadku domów. Tu mówimy o innej wydajności itp. W tym roku zakładaliśmy to w swojej firmie więc dlatego to wiem.
Maćko

Re: uzdatnianie wody

Post autor: Maćko »

Rzeczywiście w przypadku przemysłowych systemów uzdatniania warto zgłosić się do profesjonalnej firmy, która się tym zajmuje, np. KLARSAN - https://www.klarsan.pl/realizacje/
Bardzo rzetelna i doświadczona firma, kompleksowo zajmująca się tematem uzdatniania
ODPOWIEDZ