Usg piersi stolica

Inne tematy, które nie należą do żadnej podanej kategorii.
świąd

Usg piersi stolica

Post autor: świąd »

Wiecie gdzie można wykonać badanie USG piersi w Warszawie. Zależy mi na dobrym specjaliście z dobrym sprzętem. Wiecie może jak sytuacja przedstawia sie w Lux-Medzie?? Jakim dysponują sprzętem i jaki lekarz byłby godny polecenia.

Bardzo dziękuję za pomoc
kaśkaaaaaaaa

Re: Usg piersi stolica

Post autor: kaśkaaaaaaaa »

Ja miałam w klinice https://multimed.pl/ usg piersi i jak najbardziej mogę polecić tę placówkę. Badam się regularnie, bo też mam mały guzek więc przynajmniej raz na rok go kontroluję. A że mam zaufanie do specjalistów z tej placówki, to nie zmieniam. Chętnie polecę – są godni zaufania.
Róża

Re: Usg piersi stolica

Post autor: Róża »

Na szczęście z takimi badaniami nie powinnyście mieć większego problemu. Teraz kwestia znaleźć kogoś, kto będzie w stanie skutecznie Was wyleczyć. Właśnie dlatego powinnyście zastanowić się, do którego neurochirurga warto byłoby się wybrać. To już leży po Waszej stronie.
sagoda

Re: Usg piersi stolica

Post autor: sagoda »

Przede wszystkim radzę nie zwlekać ze zrobieniem badania. Jeśli jest problem, są jakieś podejrzenia, to powinno się takie tematy załatwiać maksymalnie szybko. Tak też sama zrobiłam. W Wawie w Multimedzie załatwiłam sobie badanie w ciągu kilku dni. Wcześniej dzwonili, przypominali i terminie. Wszystko na godzinę. Od razu konsultacje i zalecenia. Nie było żadnych problemów, a przynajmniej byłam dzięki temu spokojniejsza. I radzę podobne podejście. Ogólnie to są kwestie, o które warto dbać regularnie. W mojej rodzinie mam przypadek osoby, która to zignorowała i poniosła konsekwencje. Nie radzę takiego działania.
ODPOWIEDZ