tatuaże w Pile

Inne tematy, które nie należą do żadnej podanej kategorii.
Awatar użytkownika
Joachim
Posty: 84
Rejestracja: 10 mar 2019, 23:23

tatuaże w Pile

Post autor: Joachim »

Siemka! Wiecie gdzie najlepiej robią tatuaże w Pile? Wymyśliłem sobie taki naprawdę skomplikowany tatuaż i szukam jakiegoś porządnego artysty. Ktoś? Coś?
Awatar użytkownika
KacperN
Posty: 83
Rejestracja: 15 maja 2019, 21:13

Re: tatuaże w Pile

Post autor: KacperN »

Niestety nie znam ;) Ale pamiętaj by miał dobre opinie, zwracaj uwage na to, czy wszystko robi w sterylnych warunkach, ze każda zmiana tuszu równa sie zmianie rękawiczek ;) No i druga sprawa to pielęgnacja , zadbaj o odpowiednią pielęgnację jak np Tattoo Butter Loveink http://loveink.pl Bardzo fajne kosmetyki naturalne, o wegańskim składzie ;)
Awatar użytkownika
ritabra
Posty: 34
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:11

Re: tatuaże w Pile

Post autor: ritabra »

Jeśli chodzi o Piłę to nie mam rozeznania ale może warto zrobić sobie wycieczkę do Warszawy i zrobić sobie porządny tatuaż w Jah Love Tattoo https://www.facebook.com/pg/studio.tatu ... 6686556226 ? Chodzę do nich od kilku ładnych lat i polecam, są najlepsi :) super warunki, jest czyściutko, sympatycznie a przy okazji niedrogo. Terminy czasem nieco odległe ale to świadczy tylko o dobrej renomie studia.
Awatar użytkownika
bernos
Posty: 14
Rejestracja: 04 cze 2019, 11:08

Re: tatuaże w Pile

Post autor: bernos »

ritabra też lubie jah love tattoo. Za warunki, za panujący tu klimat i przede wszystkim za mega utalentowanych ludzi. Tatuaże w ich wykonaniu to sztos!
Awatar użytkownika
prawek1
Posty: 58
Rejestracja: 26 kwie 2019, 19:58

Re: tatuaże w Pile

Post autor: prawek1 »

A jeśli chodzi o Poznań to też w wielu miejscach można zrobić sobie tatuaż i tu https://www.skytattoo.net/studio-i-salo ... zu-poznan/ jest sprawdzone studio, gdzie naprawdę robią dzieła sztuki na ciele. Od lat studio ma mnóstwo klientów.
Awatar użytkownika
otylia
Posty: 167
Rejestracja: 22 mar 2019, 18:20

Re: tatuaże w Pile

Post autor: otylia »

Jak zrobisz tatuaż to koniecznie pamiętaj o odpowiedniej pielęgnacji potem. Trzeba odkażać aż się nie zagoi. Moim zdaniem najlepszy jest Octenisept. Działa przeciwbakteryjnie, przeciwwirusowo. Dzięki niemu szybciej się tatuaż zagoi. I nie pojawi się zakażenie, to naprawdę ważne bo po takim zapaleniu można tatuaż już tak ładnie nie wyglądać.
XeniaŚŚ

Re: tatuaże w Pile

Post autor: XeniaŚŚ »

W wyszukiwarce wyskakuje mi ten salon tatuażu Skytottoo. Na instagramie mają swoje realizacje, to sieć z tego co widzę. Widzę też, że mają talent. Bardzo podobają mi się ich dziarki, widać mają talent. Ciekawe jak z cenami, dasz znać?
Zojaa

Re: tatuaże w Pile

Post autor: Zojaa »

To ja powiem wam, że teraz jak szukałam studio tatuażu to natrafiłam na pozytywne opinie o Sky Tattoo i chyba właśnie do nich się zgłoszę. Wydaje mi się, że będzie to odpowiednie miejsce na tego typu zabiegi. Tym bardziej, że podchodzą do tematu fachowo i stosują bezpieczne tusze.
ODPOWIEDZ