studnie głębinowe

Inne tematy, które nie należą do żadnej podanej kategorii.
Bartuś89

studnie głębinowe

Post autor: Bartuś89 »

Witam, budowaliście kiedyś studnie głębinowe? Moim zdaniem firm, które budują studnie głebinowe bielsko jest mnóstwo ale trzeba troche poszukać. Poza tym firmy budujące studnie mają również inne usługi związane ze studniami i można od razu zapoznać się z innymi ofertami. Kojarzycie firmę, która wykonuje studnie?
Żonkil

Re: studnie głębinowe

Post autor: Żonkil »

Tak naprawdę posiadanie własnej studni jest czymś niezwykle ważnym i muszę przyznać, że ja również bardzo chętnie korzystam z tego typu rozwiązań. Nawet niedawno czytałem w artykule https://debowetarasy.pl/pompy-zanurzeni ... znaczenie/ jak wygląda kwestia z pompami zanurzeniowymi oraz ciśnieniowymi.

zamawianie mszy na jasnej górze
ramża

Re: studnie głębinowe

Post autor: ramża »

Co prawda nie jestem specjalistką w tym temacie, ale cieszę się, kiedy ludzie mówią na tematy związane właśnie z ekologią. Dla mnie to kluczowe, dlatego liczę, że i dla Was takim jest. Skoro o tym mowa, to ja sugerowałabym tylko sprawdzone sklepy, gdzie żadna pompa głębinowa nie jest podróbką. Mam nadzieję, że dokonacie dobrego zakupu.
astrov

Re: studnie głębinowe

Post autor: astrov »

Bartuś89 pisze: ↑22 cze 2021, 14:35 Witam, budowaliście kiedyś studnie głębinowe? Moim zdaniem firm, które budują studnie głebinowe bielsko jest mnóstwo ale trzeba troche poszukać. Poza tym firmy budujące studnie mają również inne usługi związane ze studniami i można od razu zapoznać się z innymi ofertami. Kojarzycie firmę, która wykonuje studnie?
U siebie mam zainstalowaną pompę głębinową od Dambat IBO Italy i powiem ci, że sprawdza się dobrze. Gdyby coś, to pytaj, służę odpowiedzią. :)
maśiek

Re: studnie głębinowe

Post autor: maśiek »

astrov pisze: ↑13 paź 2021, 10:13
Bartuś89 pisze: ↑22 cze 2021, 14:35 Witam, budowaliście kiedyś studnie głębinowe? Moim zdaniem firm, które budują studnie głebinowe bielsko jest mnóstwo ale trzeba troche poszukać. Poza tym firmy budujące studnie mają również inne usługi związane ze studniami i można od razu zapoznać się z innymi ofertami. Kojarzycie firmę, która wykonuje studnie?
U siebie mam zainstalowaną pompę głębinową od Dambat IBO Italy i powiem ci, że sprawdza się dobrze. Gdyby coś, to pytaj, służę odpowiedzią. :)
A powiedz mi, czy na tego typu rozwiązanie to trzeba mieć stosowne zezwolenie?

kurtki wiosenne damskie z kapturem
łakiw

Re: studnie głębinowe

Post autor: łakiw »

maśiek pisze: ↑15 paź 2021, 8:41
astrov pisze: ↑13 paź 2021, 10:13
Bartuś89 pisze: ↑22 cze 2021, 14:35 Witam, budowaliście kiedyś studnie głębinowe? Moim zdaniem firm, które budują studnie głebinowe bielsko jest mnóstwo ale trzeba troche poszukać. Poza tym firmy budujące studnie mają również inne usługi związane ze studniami i można od razu zapoznać się z innymi ofertami. Kojarzycie firmę, która wykonuje studnie?
U siebie mam zainstalowaną pompę głębinową od Dambat IBO Italy i powiem ci, że sprawdza się dobrze. Gdyby coś, to pytaj, służę odpowiedzią. :)
A powiedz mi, czy na tego typu rozwiązanie to trzeba mieć stosowne zezwolenie?
Tak się akurat składa, że do głębokości 30 metrów w tym przypadku, nie jest konieczne.
Michnio

Re: studnie głębinowe

Post autor: Michnio »

Macie racje wszystkie studnie powyżej 30 metrów wymagają już szeregu zezwoleń, co oczywiście ma duży wpływ na ostateczną cenę studni głębinowej. W zeszłym roku firma wykonująca studnie głębinowe Istebna mówiła, że mamy szczęście ponieważ woda była już na 23 metrze dzięki czemu nie trzeba było wiercić głębiej.
mełek

Re: studnie głębinowe

Post autor: mełek »

łakiw pisze: ↑20 paź 2021, 15:59
maśiek pisze: ↑15 paź 2021, 8:41
astrov pisze: ↑13 paź 2021, 10:13
U siebie mam zainstalowaną pompę głębinową od Dambat IBO Italy i powiem ci, że sprawdza się dobrze. Gdyby coś, to pytaj, służę odpowiedzią. :)
A powiedz mi, czy na tego typu rozwiązanie to trzeba mieć stosowne zezwolenie?
Tak się akurat składa, że do głębokości 30 metrów w tym przypadku, nie jest konieczne.
A przy takiej głębokości nie ma strachu, że na przykład zapcha się piaskiem czy coś?
ODPOWIEDZ