studnie głębinowe

Inne tematy, które nie należą do żadnej podanej kategorii.
Aruś82333

studnie głębinowe

Post autor: Aruś82333 »

Witam, czy ktoś z Was może mi powiedzieć która firma wykona dla mnie studnie głebinowe Skoczów? Nie mogę znaleźć informacji na ten temat, a chce żeby ktoś zbudował mi studnie. Mam nadzieje, że ktoś z Was doradzi mi w tej kwestii. Mieliście w ogóle do czynienia z tego typu firmami?
maruś

Re: studnie głębinowe

Post autor: maruś »

Dobrze, że ktoś o tym mówi, to ja może dodam od siebie, ze Dambat dziś pompy z czarnych serii dopracował. Tu https://www.dambat.pl/pobierz.html je znajdziecie, ale uprzedzam - nie ma co wierzyć negatywnym opiniom, one dotyczyły starych wersji. Te nowe zbierają tylko plusy , dobrze działają, nie zacinają się, można na nich polegać.
mała

Re: studnie głębinowe

Post autor: mała »

Mówi się, że rybka lubi pływać, prawda? A studnia lubi być wyposażona w pompę, która pobiera wodę z ziemi, byśmy my mogli się nią cieszyć, na przykład podlewając kwiaty. Wiem, że może namieszałam, ale chodzi o to, żebyście odwiedzali sprawdzone miejsca. Są nimi na przykład takie punkty jak Watermark sklep z pompami głębinowymi .
Marinuś91233

Re: studnie głębinowe

Post autor: Marinuś91233 »

Właśnie zastanawiam sie, która firma zbuduje studnie głebinowe Skoczów. Nie wiem nawet czym kierować sie podczas wyboru takiej firmy. Nie znalazłem żadnej firmy, dlatego też jeśli kojarzycie firmę, która zbuduje dla mnie studnie w miare szybko to zostawcie namiar.
ODPOWIEDZ