Przydomowa oczyszczalnia ścieków?

Inne tematy, które nie należą do żadnej podanej kategorii.
icon

Przydomowa oczyszczalnia ścieków?

Post autor: icon »

Na https://zamowienia.rury.pl/ dostępne są różne rozwiązania w tym przydomowa oczyszczalnia ścieków. Czy ktoś z Was może zdecydował się na taką instalację i może podzielić się opinią, czy warto w takie rozwiązanie inwestować?
Awatar użytkownika
wergil
Posty: 55
Rejestracja: 21 wrz 2020, 18:19

Re: Przydomowa oczyszczalnia ścieków?

Post autor: wergil »

Zgadza się, ze przydomowa oczyszczalnia ścieków jest coraz bardziej popularna no i jest to doskonała inwestycja a przy tym sprawa ekologiczna. W porównaniu do tradycyjnego szamba to oczyszczalnia zdecydowanie wygrywa, nie ma z tym tyle kłopotów co z szambem no i na dłuższą metę wychodzi znacznie taniej. Nasz model o pojemności 2500 litrów i maksymalnej wydajności dobowej na poziomie 830 litrów ścieków kupiliśmy w EKO-BIO Oczyszczalnie https://oczyszczalnia.net/oczyszczalnie-biologiczne/ spod Łodzi i super działa, solidnie i bezawaryjnie, także zdecydowanie mogę go doradzić.
Awatar użytkownika
Zośka123
Posty: 162
Rejestracja: 26 cze 2020, 12:19

Re: Przydomowa oczyszczalnia ścieków?

Post autor: Zośka123 »

Firma https://biofos.pl to ekspert w kwestii nowoczesnych i kompleksowych rozwiązań poprawiających funkcjonowanie szamb i oczyszczalni ścieków. W ich ofercie znajdziecie preparaty biologiczne pożyteczne mikroorganizmy, które działają kompleksowo wewnątrz domowego systemu instalacji sanitarnej. Sprawdźcie i zamawiajcie bo to naprawdę dobre i sprawdzone produkty.
Łuki8

Re: Przydomowa oczyszczalnia ścieków?

Post autor: Łuki8 »

Do stworzenia konstrukcji oczyszczalni ścieków potrzebna jest firma, która zna się na tym temacie i wie dokładnie, jak się za niego zabrać. Polecam Ci zorientować się w ofercie Biura architektonicznego Bogdan Adamczyk ze Szczecina: http://konstrukcjeadamczyk.pl/oferta/ko ... ynierskie/ które wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu konstrukcji budowlanych. Specjalizują się w projektowaniu oczyszczalni ścieków, stacji uzdatniania wody i innych obiektów inżynieryjnych, więc na pewno wyjaśnią, jakie rozwiązania warto zastosować i odpowiedzą na wszystkie pytania.
ODPOWIEDZ