Problemy intymne

Inne tematy, które nie należą do żadnej podanej kategorii.
Awatar użytkownika
Eliza111
Posty: 140
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:07

Problemy intymne

Post autor: Eliza111 »

Potrzebuje Waszej porady w pewnej intymnej sprawie. Mój mąż ma problem z przedwczesnym wytryskiem, wie o tym, jednak nie chce rozmawiać. Co polecacie zrobić ?
Awatar użytkownika
ania11
Posty: 8
Rejestracja: 20 cze 2020, 13:38

Re: Problemy intymne

Post autor: ania11 »

O problemach zawsze należy rozmawiać, bo mogą powodować w przyszłości niepotrzebne kłotnie, konflikty. Spróbuj z nim o tym twardo porozmawiac, jest to normalny problem, więc nie ma sie czego wstydzić .
Awatar użytkownika
Eliza111
Posty: 140
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:07

Re: Problemy intymne

Post autor: Eliza111 »

Próbowałam juz kilka razy porozmawiać o tym, jednak zawsze zmienia temat lub zajmuje się pracą . Ostatnio zakupiłam dla niego tabletki, które miały pomóc, jednak efekt był żaden.
Awatar użytkownika
ania11
Posty: 8
Rejestracja: 20 cze 2020, 13:38

Re: Problemy intymne

Post autor: ania11 »

Ze swojej strony mogę Ci polecić tabletki, które znajdziesz na https://zaskoczeni.com.pl/ . Mój mąż z nich korzysta i jesteśmy oboje zadowoleni. Polecam i pozdrawiam serdecznie.
Awatar użytkownika
Eliza111
Posty: 140
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:07

Re: Problemy intymne

Post autor: Eliza111 »

Bardzo dziękuje za poradę i życzę miłego weekendu !
Maryśka

Re: Problemy intymne

Post autor: Maryśka »

Problemy intymne to także problemy ze zdrowiem intymnym. Czy wystarczająco dobrze i skrupulatnie dbacie o wasze zdrowie intymne?Czy leczenie stanu zapalnego pochwy to dla was nowość czy wiecie jak postępować? Bardzo dobrym lekiem na stany zapalne okolic intymnych jest octenisept, to lek sprawdzony i skuteczny, gorąco go polecam.
Awatar użytkownika
megusta
Posty: 120
Rejestracja: 10 wrz 2019, 13:34

Re: Problemy intymne

Post autor: megusta »

U mnie problemy intymne są bardziej złożone, choruję na endometriozę ale dopiero od niedawna jestem pod opieką specjalistów ze szpitala Medicover, teraz kiedy mam odpowiednią opiekę czuję się o wiele lepiej i mogę liczyć na zabieg usuwania ognisk tej choroby
Awatar użytkownika
plasma
Posty: 97
Rejestracja: 09 wrz 2019, 17:47

Re: Problemy intymne

Post autor: plasma »

Faktycznie, a ja nie wiem gdzie można teraz zrobić badania, chyba ze względu na pandemię są odwołane, moja przychodnia działa tylko na telewizty a jestem po kuracji papilocare powinnam zrobić cytologię ale na razie nie robią w mojej przychodni, muszę szukać innego miejsca
Awatar użytkownika
lotyka
Posty: 118
Rejestracja: 05 lis 2019, 12:47

Re: Problemy intymne

Post autor: lotyka »

a wiecie ze czesc takich problemow wynika z braku odpowiedniego nawilzenia pochwy? przez obtarcia czy podraznienia rozwijaja sie infekcje, ktore potem sa ciezkie do zwalczenia... warto dzialac profilaktycznie i stosowac zel nawilzajacy feminum ktory zapewni odpowiednie nawilzenie i ulatwi rowniez stosunki plciowe a dzieki zawartosci kwasu mlekowego zadziala przeciwinfekcyjnie :)
Stefęn44

Re: Problemy intymne

Post autor: Stefęn44 »

Problemy intymne pojawiają się często u mężczyzn. Dość łatwo można je załatwić dość prostymi środkami, które są dostępne na rynku. Polecam zajrzeć do sklepu www.intymnosc24.pl w którym mają szereg porad jak leczyć opisane przez Ciebie problemy. Mają również znakomite produkty które też zamówiłem z 2 miesiące temu i faktycznie pomagają.
Wełenka

Re: Problemy intymne

Post autor: Wełenka »

Często suchość pochwy czy swędzenie moze nas informować o początku choroby, dlatego warto zawsze w takiej sytuacji odwiedzić swojego lekarza ginekologa https://antykoncepcjanamiare.pl/infekcj ... jczesciej/ Niezależnie od rodzaju infekcji, musimy w tym czasie w sposób szczególny dbać o higienę. I zawsze stosowac sie do zaleceń lekarza.
sójka

Re: Problemy intymne

Post autor: sójka »

Jeżeli zastanawiacie się jak leczyć zapalenie pochwy to na wstępnie napiszę, żebyście zastosowały jakiś środek przeciwgrzybiczny dostępny bez recepty. Takim produktem może być np. Octenisept. Słyszałam, że świetnie radzi sobie w takich przypadkach, więc myślę, że warto chociażby spróbować :)
Bożna54

Re: Problemy intymne

Post autor: Bożna54 »

W bardzo komfortowej atmosferze i z pełnym profesjonalizmem, w Mandala Beauty Clinic poddałam sie zabiegowi leczenia nietrzymania moczu https://www.mandalaclinic.com/oferta/le ... nia-moczu/. Na lepsze miejsce nie mogłam trafić, wspaniała empatyczna obsługa. Informują co i jak będzie przebiegać, dbają bardzo o pacjenta.
pleśń

Re: Problemy intymne

Post autor: pleśń »

Generalnie, warto regularnie konsultować się z lekarzem, aby jak najwcześniej wykrywać infekcje wirusowe i stosować odpowiednią antybiotykoterapię. Odeślę Was do placówki BABKA MEDICA w Warszawie. Ja jestem ich pacjentką i trzeba przyznać, że mają najlepszych ginekologów! I można na miejscu zrobić badania typu usg ginekologiczne. POLECAM!
Deria

Re: Problemy intymne

Post autor: Deria »

Wełenka pisze: ↑16 mar 2021, 16:38 Często suchość pochwy czy swędzenie moze nas informować o początku choroby
Bez paniki - ja miałam problem z suchością pochwy przede wszystkim przez tabletki antykoncepcyjne. Ale jasne, od razu skonsultowałam to z ginekologiem. U mnie sprawdziły sie globulki Vagisan, szybko przyniosły ulgę.
ODPOWIEDZ