osuszanie

Inne tematy, które nie należą do żadnej podanej kategorii.
Awatar użytkownika
Ignac2749
Posty: 1
Rejestracja: 03 wrz 2020, 8:02

osuszanie

Post autor: Ignac2749 »

Witam serdecznie, miał ktoś z was kiedyś problem z wilgocią w ścianach? Po zalaniu ścian niestety niezbędne będzie osuszanie budynku tylko nie bardzo wiem czym się kierować wybierając firmę do tego zadania.
Maciuś23

Re: osuszanie

Post autor: Maciuś23 »

Jeśli chodzi o osuszanie dokumentów to podobno warto korzystać z takiego rozwiązania ale tylko w przypadku profesjonalnych firm. Odzyskanie dokumentów to zazwyczaj poważna sprawa w której nie ma miejsca na błędy. Dlatego też lepiej nie kombinować samemu jak wysuszyć dokumenty.

menopauza a nadciśnienie
Ułanek

Re: osuszanie

Post autor: Ułanek »

W temacie osuszania warto zajrzeć do firmy FHU Tokarski. Mają niezwykle rozbudowaną ofertę. Zajmują się osuszaniem dokumentów, budynków https://fhu-tokarski.pl/osuszanie-budynkow/ czy osuszaniem podposadzkowym. Zdecydowanie warto z nimi współpracować, bo wiedzą, co robią, a efekty pracy widać gołym okiem. Ceny usług niewygórowane.
miłosz11

Re: osuszanie

Post autor: miłosz11 »

Trzeba rozróżnić dwie sprawy - osuszanie od likwidacji przyczyny zawilgocenia. Ta druga rozwiązuje problem, o osuszenia tylko go tak naprawdę maskuje. Jeśli w domu jest wilgoć, to podstawą jest znaleźć jej przyczynę, usunąć ją, a dopiero potem ewentualnie osuszać - jeśli w ścianach jest dużo wilgoci. Tylko wtedy ta praca ma sens. Badania które pozwalają ustalić przyczynę zawilgocenia wykonuje firma https://www.osuszanie-slim-pol.pl . Zajmują się tą tematyką od lat i na pewno kompleksowo wam pomogą.
Karaż

Re: osuszanie

Post autor: Karaż »

Osuszanie można zrobić, ale przed wykonaniem prac tego typu trzeba ustalić skąd bierze się wilgoć. Bo inaczej może się okazać, że miesiąc po osuszaniu, problem wróci. Tego typu ekspertyzy wykonuje firma Eko Projekt - http://www.ekspertyzy-mykologiczne.pl/ . Eksperci, którzy tam pracują, nie tylko wskażą przyczynę zawilgocenia, ale też przedstawią zakres prac budowlanych i ich koszt, jaki należy wykonać by wilgoć przestała się gromadzić.
wituś

Re: osuszanie

Post autor: wituś »

Mogę zaproponować ci porządną firmę zajmującą się osuszaniem budynków https://www.osuszanie-slim-pol.pl . Nieraz już byłem w sytuacji gdy potrzebowałem ich pomocy, więc za każdym razem mogłem na nich liczyć. Natychmiast zjawiał się ktoś z tej firmy z bardzo dobrym sprzętem do osuszania. Również cena za taką usługę jest bardzo zachęcająca
ODPOWIEDZ