Najlepsze eko sklepy

Inne tematy, które nie należą do żadnej podanej kategorii.
Awatar użytkownika
hipolita_71
Posty: 1
Rejestracja: 18 lis 2021, 8:15

Najlepsze eko sklepy

Post autor: hipolita_71 »

Macie swój ulubiony internetowy sklep zielarski? Ja przejrzałam całe mnóstwo ofert i udało mi się znaleźć kilka tych ciekawszych, ale i tak chętnie przejrzę kolejne. Jestem też bardzo ciekawa co najczęściej kupujecie w tego typu sklepach. Jakieś suplementy, zioła, czy jeszcze coś innego? Niektóre mają tak szeroki asortyment, że zwyczajnie nie da się kupić jednej rzeczy :D
Awatar użytkownika
Mirabela-95
Posty: 1
Rejestracja: 11 lut 2022, 1:39

Re: Najlepsze eko sklepy

Post autor: Mirabela-95 »

Ja przede wszystkim kupuję suplementy diety w takich swoich sprawdzonych sklepach, bo mam do nich zaufanie i wiem, że składy są proste bez żadnych niepotrzebnych sztucznych dodatków. Właśnie na naturalnych składnikach najbardziej mi zależy, bo z nich nasz organizm czerpie najwięcej dobrego. Mogę polecić na przykład wzgodzieznatura.com. Śmiało przejrzyj sobie co tam mają :)
Jaska

Re: Najlepsze eko sklepy

Post autor: Jaska »

Polecam sklep z produktami konopnymi Konopne24. Mają bardzo szeroki wybór produktów, także herbatki konopne, susze cbd, waporyzatory, no i przede wszystkim olej cbd od różnych producentów w najlepszej cenie.
Produkty konopne są ostatnio bardzo modne i myślę, że warto z nich korzystać, szczególnie dobre są maści przeciwbólowe, jeśli kogoś bolą kolana, stawy albo kręgosłup to polecam maść Laurocann Forte albo Medicprogress konopne mazani 10% są rewelacyjne. Podobnie z kosmetykami na problemy skórne, kremy bardzo dobrze nawilżają i odżywiają skórę,
ODPOWIEDZ