maszyny w produkcji żywności

Inne tematy, które nie należą do żadnej podanej kategorii.
Awatar użytkownika
panalkra
Posty: 720
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:23

maszyny w produkcji żywności

Post autor: panalkra »

Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego kliknij w ten w ten odnośnik. https://unimasz.eu/oferta/produkt/detek ... rek_karton

emperor scorpion
trałsk

Re: maszyny w produkcji żywności

Post autor: trałsk »

Maszyny do zbierania plonów i ciągnik do efektywnej pracy kupiłem bezpośrednio od polskiego producenta https://farmtrac.pl/ który produkuje sprawny i jakościowy sprzęt w tym zakresie. Ceny bardzo korzystne, a i formalności załatwiliśmy praktycznie od ręki co znacznie ukróciło cały proces.
pęczek

Re: maszyny w produkcji żywności

Post autor: pęczek »

Dominującym terenem naszej działalności jest wytwarzanie rozdmuchiwarek do butli PET, przenośników, stawiaczy do butelek oraz dostawa i projektowanie linii rozlewniczych. Jesteśmy otwarci na wyzwania i gotowi wdrażać nowe rozwiązania. Staramy się konstruować dokładną i skuteczną relację „akcja-reakcja” między nami oraz naszymi Klientami. Firma SMF to kontrahent, wspiera Twój biznes. Nasz biznes powstał jakby 30 lat temu jako mała firma familijna. Obecnie zatrudniamy ponad 200 osób, a naszej firmy maszyny wydmuchowe pracują w ponad 80 krajach na całym świecie. Własną siłą napędową jest lokalny zespół i podejście ukierunkowana na potrzeby rynku zbytu. smfgmbh.com
karczmarzadam

Re: maszyny w produkcji żywności

Post autor: karczmarzadam »

Jeśli szukasz ciągnika do pracy przy gospodarstwie to rozejrzyj się też za używanym sprzętem, który może być równie wydajny co nowy, a jednak dużo tańszy i zaoszczędzisz. Mi udało się trafić okazję u dystrybutora Kunert który w swojej ofercie ma zarówno nowe i używane ciągniki. Polecam, profesjonalna firma.

Kunert - dystrybutor maszyn rolniczych Kunert - dystrybutor maszyn rolniczych Kunert - dystrybutor maszyn rolniczych
Kunert - dystrybutor maszyn rolniczych
ODPOWIEDZ