Korekta językowa tekstów

Inne tematy, które nie należą do żadnej podanej kategorii.
Awatar użytkownika
Venelopa
Posty: 39
Rejestracja: 24 sty 2019, 12:54

Korekta językowa tekstów

Post autor: Venelopa »

Polecam firmę E-statystyka. Jeśli potrzebujesz profesjonalnie wykonanej analizy statystycznej to nie wahaj się skorzystać z jej usług. Firma świadczy profesjonalne usługi z zakresu analizy statystycznej, wykonania badań czy korekty tekstu pisanego.
Awatar użytkownika
Biznesowa
Posty: 37
Rejestracja: 24 maja 2019, 10:32

Re: Korekta językowa tekstów

Post autor: Biznesowa »

Myślę, że po korektę językową najlepiej udać się do biura tłumaczeń. Takie korekty wykonują tłumacze z biura Junique. Tu możesz także wykonać tłumaczenia pisemne na angielski, tłumaczenia konsekutywne, symultaniczne czy konferencyjne. Biuro współpracuje z bardzo doświadczonymi tłumaczami dzięki czemu wszystkie przekłady są bardzo wysokiej jakości.
Awatar użytkownika
monika0o
Posty: 5
Rejestracja: 27 maja 2019, 19:31

Re: Korekta językowa tekstów

Post autor: monika0o »

Możecie przedstawić więcej szczegółów? Bardzo zainteresowało mnie to zagadnienie.
(...) nigdy papieros nie będzie tak smaczny, a wódka - taka zimna i pożywna (...)
Awatar użytkownika
kolka
Posty: 306
Rejestracja: 03 cze 2019, 11:47

Re: Korekta językowa tekstów

Post autor: kolka »

W takim przypadku na pewno zainteresuje was oferta biuro tłumaczeń w Opolu :) Sprawdźcie ich, myślę że bez najmniejszego problemu sprostają waszym wymaganiom. To biuro ma świetne opinie wśród swoich klientów.
Awatar użytkownika
suzzi
Posty: 157
Rejestracja: 03 sie 2019, 22:05

Re: Korekta językowa tekstów

Post autor: suzzi »

Zastanawiam się po co te wszystkie robić korekty? Nie lepiej postawić na konkretną firmę, która zajmie się profesjonalnymi tłumaczeniami? Jedna firma, jedna cena - zawsze korzystna. Nawiążcie chociażby współpracę z biurem tłumaczeń berligo, który składa się z zespołu znakomicie wykształconych ludzi, którzy również mają pojęcie w różnorodnych dziedzinach. Tutaj więc zyskacie nawet naukowo przetłumaczone teksty.
ODPOWIEDZ