klej do butów

Inne tematy, które nie należą do żadnej podanej kategorii.
migła

klej do butów

Post autor: migła »

Czy są tu osoby, które próbowały i skutecznie skleiły buty?? Jak to zrobić, gdzie najszybciej dostanę klej do butów/
róśka

Re: klej do butów

Post autor: róśka »

jakiś czas temu odkryłam klej TADAM, niedużo kosztuje, ma konsystencję żelu, łatwo nałożyć i skleić czubki butów czy podeszwę
oetądam

Re: klej do butów

Post autor: oetądam »

migła pisze: ↑12 sty 2021, 21:16 Czy są tu osoby, które próbowały i skutecznie skleiły buty?? Jak to zrobić, gdzie najszybciej dostanę klej do butów/
Witam! Migła, skuteczny klej do naprawy butów w warunkach domowych to klej TADAM® Jest to elastyczny klej, który dzięki swoim właściwościom służy do napraw różnych części butów: czubków, brzegów, zapiętków, obcasów, podeszw i cholewek. Kupisz go m.in. w kioskach, sklepach motoryzacyjnych, metalowych, oferujących farby oraz lakiery, marketach budowlanych i sklepach elektrycznych. Dostępny jest także w sklepach internetowych.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
migła

Re: klej do butów

Post autor: migła »

oetądam pisze: ↑06 lut 2021, 19:05
migła pisze: ↑12 sty 2021, 21:16 Czy są tu osoby, które próbowały i skutecznie skleiły buty?? Jak to zrobić, gdzie najszybciej dostanę klej do butów/
Witam! Migła, skuteczny klej do naprawy butów w warunkach domowych to klej TADAM® Jest to elastyczny klej, który dzięki swoim właściwościom służy do napraw różnych części butów: czubków, brzegów, zapiętków, obcasów, podeszw i cholewek. Kupisz go m.in. w kioskach, sklepach motoryzacyjnych, metalowych, oferujących farby oraz lakiery, marketach budowlanych i sklepach elektrycznych. Dostępny jest także w sklepach internetowych.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
udało mi się buty naprawić, klej się sprawdził,jak go najlepiej przechowywać żeby wystarczył na kolejny raz?
Błażej

Re: klej do butów

Post autor: Błażej »

migła pisze: ↑26 lut 2021, 23:28
udało mi się buty naprawić, klej się sprawdził,jak go najlepiej przechowywać żeby wystarczył na kolejny raz?
Ja go trzymam po prostu w szufladzie w garażu, nic się nie dzieje, ważne, żeby przed zamknięciem dobrze oczyścić koncówkę, żeby się nie zakleił
oetądam

Re: klej do butów

Post autor: oetądam »

Witam! Migła, aby klej TADAM® nadawał się do kolejnego użycia należy właściwie zabezpieczyć jego dozownik przed wyschnięciem. W tym celu zalecam użyć ściereczki lub suchego, chłonnego papieru. Zalecam go przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, aby przedłużyć czas jego przydatności.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl

trendy co to znaczy
ekłesz

Re: klej do butów

Post autor: ekłesz »

oetądam pisze: ↑09 mar 2021, 19:58 Witam! Migła, aby klej TADAM® nadawał się do kolejnego użycia należy właściwie zabezpieczyć jego dozownik przed wyschnięciem. W tym celu zalecam użyć ściereczki lub suchego, chłonnego papieru. Zalecam go przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, aby przedłużyć czas jego przydatności.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
nawet nie wiedziałem, że jest taki klej. gdzie moge taki nabyć?
akijów

Re: klej do butów

Post autor: akijów »

oetądam pisze: ↑09 mar 2021, 19:58 Witam! Migła, aby klej TADAM® nadawał się do kolejnego użycia należy właściwie zabezpieczyć jego dozownik przed wyschnięciem. W tym celu zalecam użyć ściereczki lub suchego, chłonnego papieru. Zalecam go przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, aby przedłużyć czas jego przydatności.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
a ja tak sie podłączę, ile taki klej trzyma sklejone miejsce? dla mnie to dosyć istotna informacja
oętadam

Re: klej do butów

Post autor: oętadam »

Witam! Ekłesz, klej TADAM® kupisz m.in. w sklepach internetowych, a także stacjonarnych punktach: kioskach, sklepach motoryzacyjnych, metalowych, oferujących farby oraz lakiery, marketach budowlanych i sklepach elektrycznych.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
żóf

Re: klej do butów

Post autor: żóf »

oętadam pisze: ↑16 cze 2021, 17:34 Witam! Ekłesz, klej TADAM® kupisz m.in. w sklepach internetowych, a także stacjonarnych punktach: kioskach, sklepach motoryzacyjnych, metalowych, oferujących farby oraz lakiery, marketach budowlanych i sklepach elektrycznych.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
rozumiem, że ten klej jest bezpieczny, tak?
oętadam

Re: klej do butów

Post autor: oętadam »

żóf pisze: ↑30 cze 2021, 11:07
oętadam pisze: ↑16 cze 2021, 17:34 Witam! Ekłesz, klej TADAM® kupisz m.in. w sklepach internetowych, a także stacjonarnych punktach: kioskach, sklepach motoryzacyjnych, metalowych, oferujących farby oraz lakiery, marketach budowlanych i sklepach elektrycznych.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
rozumiem, że ten klej jest bezpieczny, tak?
Witam! Żóf, klej TADAM® jest w pełni bezpieczny. Spełnia on wszelkie wymagane normy bezpieczeństwa dlatego został dopuszczony do sprzedaży na terenie całego kraju.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
ODPOWIEDZ