Jakiego tatuażystę w Radomiu polecacie?

Inne tematy, które nie należą do żadnej podanej kategorii.
Awatar użytkownika
Joachim
Posty: 84
Rejestracja: 10 mar 2019, 23:23

Jakiego tatuażystę w Radomiu polecacie?

Post autor: Joachim »

Jakiego tatuażystę w Radomiu polecacie?
Awatar użytkownika
prawek1
Posty: 58
Rejestracja: 26 kwie 2019, 19:58

Re: Jakiego tatuażystę w Radomiu polecacie?

Post autor: prawek1 »

Tatuażysta musi mieć doświadczenie ale też dobrej jakości tusz, żeby tatuaż był cały czas taki sam przez lata. Można tutaj https://www.skytattoo.net/studio-salon-tatuazu-radom/ zerknąć na to studio tatuażu w Radomiu. Ma ono już na swoim koncie mnóstwo zrobionych tatuaży.
Awatar użytkownika
digil
Posty: 16
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:48

Re: Jakiego tatuażystę w Radomiu polecacie?

Post autor: digil »

A może warto przejechać się do Warszawy ? Tu mogę polecić bardzo dobre studio tatuażu ,,Jah Love Tattoo". Znajdziecie go w ścisłym centrum, na ulicy Wilczej. W ekipie pracuje kilka osób, każda z nich ma inny styl i charakter pracy. Mają fanpage na facebooku, można tam pooglądać fotki ich prac.
Awatar użytkownika
ritabra
Posty: 34
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:11

Re: Jakiego tatuażystę w Radomiu polecacie?

Post autor: ritabra »

digil dobrze piszesz, ja też robię tatuaże w Jah Love Tattoo w Wawie i uważam, ze to jedno z lepszych miejsc w kraju. Mega utalentowany zespół fajnych i kreatywnych ludzi. Przykładają się do swojej pracy i widać, że zwyczajnie kochają to robić. Ich tatuaże to czysty majstersztyk :)
Awatar użytkownika
Kandinski
Posty: 91
Rejestracja: 24 lip 2020, 21:31

Re: Jakiego tatuażystę w Radomiu polecacie?

Post autor: Kandinski »

Macie blisko do Warszawy to tu uderzajcie, bo wybór świetnych salonów jest doskonały
Awatar użytkownika
otylia
Posty: 167
Rejestracja: 22 mar 2019, 18:20

Re: Jakiego tatuażystę w Radomiu polecacie?

Post autor: otylia »

W Radomiu też pewnie można zrobić sobie ładny tatuaż. Tylko przemyślcie koniecznie, usuwanie wcale nie jest takie proste przecież. A do wygojenia najlepiej sprawdza się octenicare. Mam już kilka tatuaży i z pomocą tego kremu leczę ranę. Dwa tygodnie i po wszystkim, zero zaczerwienienia, nie paskudzi mi się nigdy.
ODPOWIEDZ