Gdzie zrobić badania diagnostyczne - Wawa

Inne tematy, które nie należą do żadnej podanej kategorii.
baśka

Gdzie zrobić badania diagnostyczne - Wawa

Post autor: baśka »

Gdzie w Warszawie można zrobić w miarę szybko badania usg? Tak, jak mówię zależy mi na czasie, no i cena też oczywiście ma dla mnie znaczenie. Nie ma dla mnie znaczenia dzielnica - podrzucajcie proszę swoje typy, bo jednak co z rekomendacji to z rekomendacji
Dzięki
brzózka

Re: Gdzie zrobić badania diagnostyczne - Wawa

Post autor: brzózka »

Baśka, z dobrych badań diagnostycznych, jeśli szukasz usg, to Ci podrzucę kontakt do kliniki MULTIMED w Warszawie. Mają pełną ofertę USG różnych narządów, terminy nie są zbyt długie, lekarze i personel bardzo profesjonalni i skupieni na pacjencie. Mieszkam niedaleko, korzystam z ich usług od dawna także doceniam i polecam.
kępa

Re: Gdzie zrobić badania diagnostyczne - Wawa

Post autor: kępa »

W Warszawie jest sporo klinik, które mają dobrą ofertę takich badań usg ale zgodzę się z tym, co napisała @brzózka. Ja osobiście korzystam z https://multimed.pl/ na Pradze Południe. Mają bardzo dobry zespół lekarzy, rozsądne ceny i też co ważne – w miarę szybkie terminy. I możesz przebadać u nich wszystko – stawy, żyły, ścięgna, ślinianki, tarczycę, brzuch etc. Polecam!
słona

Re: Gdzie zrobić badania diagnostyczne - Wawa

Post autor: słona »

Faktycznie przydadzą mi się namiary bo nie wiem gdzie można zrobić badania, moja przychodnia działa tylko na pół gwizdka, ginekologa przenieśli dużo dalej, a jestem po kuracji papilocare powinnam zrobić cytologię więc muszę szukać innego miejsca w miarę szybko :) :)
aguś87

Re: Gdzie zrobić badania diagnostyczne - Wawa

Post autor: aguś87 »

Witam,co sądzicie o tym,by zainwestowac w badania mikrobiologiczne jedzenia? Chętnie poznam wasze opinie na ten temat. Zalezy mi na tym,by zadbac o swoja diete oraz o diete moich dzieci. https://hamilton.com.pl/oferta/badania- ... ologiczne/ Co o tym sądzicie?
drągowa

Re: Gdzie zrobić badania diagnostyczne - Wawa

Post autor: drągowa »

Miałam niedawno badania. Mam między innymi zrobioną sonovaginografię czyli usg z kontrastem w szpitalu medicover, ginekolog podejrzewał u mnie endometriozę i wysłał mnie na dokładną diagnostykę która potwierdziła jego podejrzenia, teraz mam odpowiednią specjalistyczną opiekę
Awatar użytkownika
Lolka
Posty: 497
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:16

Re: Gdzie zrobić badania diagnostyczne - Wawa

Post autor: Lolka »

Jeśli natomiast kogoś z Was interesowałby profesjonalny rezonans magnetyczny warszawa ma takie centrum diagnostyczne Radio Medica, w którym możecie się na takie badanie zapisać. Jest tam ono wykonywane za pomocą nowoczesnego sprzętu do RM - MAGNETOM Spectra 3T marki Siemens. Ogólnie rezonans jest bardzo dokładnym badaniem obrazowym, które wiele może nam powiedzieć o stanie naszego zdrowia.
płyn

Re: Gdzie zrobić badania diagnostyczne - Wawa

Post autor: płyn »

Nie miałam okazji korzystać z wielu klinik w Wawie ale przyłączę się do kilku powyższych rekomendacji, że placówka MULTIMED jest najlepsza. Mają kilka lokalizacji np. na Grochowskiej, Waryńskiego, Polnej albo Okopowej. Zawsze profesjonalnie, z wnikliwym podejściem do pacjenta i dokładnością w badaniu. Dlatego tak chętnie polecam tę klinikę.
ryśka3333

Re: Gdzie zrobić badania diagnostyczne - Wawa

Post autor: ryśka3333 »

Ja się zgodzę z tym, że https://multimed.pl/ ma najlepszą ofertę badań - usg/ rezonans etc. Tam to w ogóle można liczyć na kompleksowe usługi i pomoc lekarzy wielu specjalizacji. Takie centrum medyczne z prawdziwego zdarzenia jak ja to mówię, z kompleksową opieką i podejściem do pacjentów jak należy.
Awatar użytkownika
kwiatushek03
Posty: 175
Rejestracja: 07 wrz 2019, 12:03

Re: Gdzie zrobić badania diagnostyczne - Wawa

Post autor: kwiatushek03 »

Niedawno zwróciłem uwagę na badania kliniczne i poszukiwałem wiarygodnej firmy, która je przeprowadza. Znajomy polecił mi clinicalbs.com, twierdząc, że mają interesującą ofertę. Czy ktoś z was miał okazję współpracować z nimi? Chętnie poznam wasze opinie na ten temat.
Sławomir

Re: Gdzie zrobić badania diagnostyczne - Wawa

Post autor: Sławomir »

Ze swojej strony mogę Wam wszystkim polecić sprawdzić ofertę nowoczesnej placówki medycznej w Warszawie - https://usg-warszawa.pl/jak-przygotowac ... pacjentow/ , gdzie możecie wykonać najróżniejsze badania USG. Ktoś z Was również korzystał z ich usług?
wiwerna

Re: Gdzie zrobić badania diagnostyczne - Wawa

Post autor: wiwerna »

Moim zdaniem, jeśli chodzi o leczenie nowotworowe, warto wybierać sprawdzone placówki medyczne. Słyszałam, że Onkolmed.pl oferuje również innowacyjne terapie celowane, które pozwalają na skuteczne zwalczanie nowotworów bez uszkadzania zdrowych tkanek.
ODPOWIEDZ