Atrakcje na wesele

Inne tematy, które nie należą do żadnej podanej kategorii.
Awatar użytkownika
Ożanna_63
Posty: 1
Rejestracja: 28 lis 2021, 3:14

Atrakcje na wesele

Post autor: Ożanna_63 »

Jakie atrakcje na wesele uważacie za naprawdę fajne? Chcę znaleźć coś, co spodoba się gościom i z czego będą wszyscy korzystać. Chyba najbardziej zainteresowała mnie budka fotograficzna na weselu. Zresztą widziałam taką budkę na wielu imprezach i zdaje się, że wszystkim się taki pomysł podoba. Tym bardziej że do zdjęć można zakładać najróżniejsze śmieszne akcesoria. Co sądzicie? Warto? :)
Awatar użytkownika
Amira_80
Posty: 1
Rejestracja: 11 wrz 2021, 11:58

Re: Atrakcje na wesele

Post autor: Amira_80 »

Budki są super! No i trzeba przyznać, że sprawdzają się tak naprawdę na każdej imprezie bez względu na okazję. Jeśli chodzi konkretnie o wesela to może zainteresowałby cię stół love taki na przekąski albo coś o podobnym motywie. Wszelkie „miłosne” atrakcje i dekoracje są jak najbardziej pożądane! I pamiętaj, że to twoje przyjęcie i to ty decydujesz jak będzie ostatecznie wyglądać :P
Pietryszkka

Re: Atrakcje na wesele

Post autor: Pietryszkka »

Myślę, że ślub i wesele w plenerze może być atrakcją samą w sobie - https://naskrajnej.pl/2023/05/12/wyjatk ... nizowac-2/ . Ceremonia w otoczeniu przyrody dostarcza niezwykłego piękna i naturalnego uroku. Sceneria może być niepowtarzalna i stworzyć niesamowite tło dla zdjęć i wspomnień. Ślub na świeżym powietrzu tworzy nieformalną i swobodną atmosferę. Goście mogą czuć się bardziej komfortowo i swobodnie.
ODPOWIEDZ