apteka dla seniora

Inne tematy, które nie należą do żadnej podanej kategorii.
vęnda

apteka dla seniora

Post autor: vęnda »

Macie wśród swoich bliskich osoby 60+?? Jeśli tak to w DOZie jest teraz akcja dla seniorów, jesli kupią, między 8 a 12 leki to dostaną 20% zniżki na wszystkie leki. Moi rodzice są zadowoleni z tej promki i już kilka razy korzystali, na penwo w ten sposób można sporo zaoszczędzić.
Sążna

Re: apteka dla seniora

Post autor: Sążna »

vęnda pisze: ↑29 mar 2021, 17:45 Macie wśród swoich bliskich osoby 60+?? Jeśli tak to w DOZie jest teraz akcja dla seniorów, jesli kupią, między 8 a 12 leki to dostaną 20% zniżki na wszystkie leki. Moi rodzice są zadowoleni z tej promki i już kilka razy korzystali, na penwo w ten sposób można sporo zaoszczędzić.
Super informacja! Żałuję, że zajrzałam tutaj tak późno! Nie wiesz może, czy ta promocja dla seniorów w DOZie jest jeszcze aktualna?
vęnda

Re: apteka dla seniora

Post autor: vęnda »

Sążna pisze: ↑16 maja 2021, 21:39
vęnda pisze: ↑29 mar 2021, 17:45 Macie wśród swoich bliskich osoby 60+?? Jeśli tak to w DOZie jest teraz akcja dla seniorów, jesli kupią, między 8 a 12 leki to dostaną 20% zniżki na wszystkie leki. Moi rodzice są zadowoleni z tej promki i już kilka razy korzystali, na penwo w ten sposób można sporo zaoszczędzić.
Super informacja! Żałuję, że zajrzałam tutaj tak późno! Nie wiesz może, czy ta promocja dla seniorów w DOZie jest jeszcze aktualna?
promocja jest cały czas aktualna, moja mama nawet wczoraj z niej korzystała i mówiła ze znó udało jej się trochę zaoszczędzić
Mirosław

Re: apteka dla seniora

Post autor: Mirosław »

Witam, jeżeli ktoś szuka apteki przez internet, to niech zajrzy pod ten link https://ktomalek.pl/leki-znieczulajace/k-1853/1 . Czasami lepiej zapoznać się z wieloma ofertami w różnych miejscach niż kurczowo się trzymać jednego sklepu, tylko dlatego, że jest blisko i wygodnie.
ODPOWIEDZ