Aparat słuchowy

Inne tematy, które nie należą do żadnej podanej kategorii.
Awatar użytkownika
Krzys
Posty: 21
Rejestracja: 22 paź 2019, 9:24

Aparat słuchowy

Post autor: Krzys »

Zastanawiam się nad wyborem aparatu słuchowego - zależy mi na dobrym współczynniku ceny do jakości, na tym, aby rzeczywiście przyczynił się do poprawy słuchu, a nie był tylko drogim gadżetem.
Awatar użytkownika
Kamil
Posty: 33
Rejestracja: 22 paź 2019, 8:02

Re: Aparat słuchowy

Post autor: Kamil »

Trudno odpowiedzieć jednoznacznie, fakt jest taki, że aparaty słuchowe potrafią poprawić jakość życia i to jest fakt. Poza tym nienoszenie aparatu jest niebezpieczne bo mozesz przez to jeszcze bardziej popsuć sobie słuch. Moim zdaniem nie warto jest ryzykować.. Wiele firm oferujących aparaty słuchowe, daje możliwość przetestowania przez jeden lub dwa dni, tak aby stwierdzić jaka jest róznica.

Polecam Geers akustyka słuchu - obecnie mają swoje salony w całej Polsce oraz masz tam mozliwość przetestowania sobie odpowiedniego aparatu słuchowego.

Dobierałem tam aparat dla siebie i jestem zadowolony.
Awatar użytkownika
pukla123
Posty: 160
Rejestracja: 22 wrz 2019, 16:55

Re: Aparat słuchowy

Post autor: pukla123 »

Kamil pisze: ↑29 sty 2020, 12:14 Trudno odpowiedzieć jednoznacznie, fakt jest taki, że aparaty słuchowe potrafią poprawić jakość życia i to jest fakt. Poza tym nienoszenie aparatu jest niebezpieczne bo mozesz przez to jeszcze bardziej popsuć sobie słuch. Moim zdaniem nie warto jest ryzykować.. Wiele firm oferujących aparaty słuchowe, daje możliwość przetestowania przez jeden lub dwa dni, tak aby stwierdzić jaka jest róznica.

Polecam Geers akustyka słuchu - obecnie mają swoje salony w całej Polsce oraz masz tam mozliwość przetestowania sobie odpowiedniego aparatu słuchowego.

Dobierałem tam aparat dla siebie i jestem zadowolony.

JWedług mnie to w tej poradni jest najlepsza oferta https://www.swiatsluchu24.pl/aparaty-sluchowe-lodz/ Można u nich wykonać badanie słuchu, na profesjonalnym, nowoczesnym sprzęcie, dokonać zakupu aparatu a także uzyskać informacje w kwestii dofinansowania.
Awatar użytkownika
LuisLopez
Posty: 65
Rejestracja: 08 maja 2020, 7:59

Re: Aparat słuchowy

Post autor: LuisLopez »

W przypadku wyboru aparatu konieczne jest wykonanie niezbędnych badań słuchu, na których podstawie można będzie dobrać odpowiednie urządzenie. Gdy wybieraliśmy aparat dla mojego dziadka zdecydowaliśmy się na skorzystanie z usług firmy Echo https://www.aparatysluchoweecho.pl/oferta . Wykonują oni profesjonalne badania słuchu oraz na ich podstawie pomagają w wyborze odpowiedniego aparatu. Mają bardzo przystępne ceny, więc jak najbardziej polecam przyjrzeć się ich ofercie.
Grażyna11

Re: Aparat słuchowy

Post autor: Grażyna11 »

W ogóle o słuch trzeba dbać, bo można sobie narobić sporo problemów. Jeśli odczuwacie dyskomfort związany ze słuchem, to powinniście zajrzeć do https://ktomalek.pl/produkty-stosowane- ... cha/k-43/1 i dowiedzieć się, co realnie moglibyście zdziałać w kontekście zapalenia ucha.
ODPOWIEDZ