zaufany prawnik dla firmy

Doradztwo w zakresie działalności gospodarczej i prawa spółek handlowych, przygotowanie wniosków.
Awatar użytkownika
klarysa81
Posty: 1
Rejestracja: 27 gru 2021, 12:30

zaufany prawnik dla firmy

Post autor: klarysa81 »

Kochani czy znacie jakieś kancelarie warte polecenia, które oferują obsługę prawną firm w Łodzi? Przydałby mi się ktoś taki, bo czasami można dosłownie oszaleć z prawem podatkowym czy innymi tego typu zagadnieniami. Dobrze by było móc się w każdej chwili skonsultować ze specjalistą, nie sądzicie? Gdzie najlepiej się wybrać? Będę wdzięczna za podpowiedzi!
Malachit

Re: zaufany prawnik dla firmy

Post autor: Malachit »

Bardzo ważne by sprawami prawnymi w firmie zajął się profesjonalny, sprawdzony i godny zaufania adwokat. Nam doraźnej pomocy prawnej (czyli w sytuacji gdy mamy jakiś problem) udziela pani mecenas Magdalena Karaczun - http://karaczun.com.pl/. Ma ona kancelarię w Ełku ale przyjmuje sprawy z całej Polski. Specjalizuje sie w prawie pracy i ubezpieczeń społecznych, prawie administracyjnym, prawie cywilnym itp. Jest bardzo rzetelne i profesjonalna. Można tak jak my korzystać z u niej z pomocy gdy jest taka potrzebna, lub podpisać umowę na obsługę stałą.
Awatar użytkownika
kwiatushek03
Posty: 175
Rejestracja: 07 wrz 2019, 12:03

Re: zaufany prawnik dla firmy

Post autor: kwiatushek03 »

W mojej opinii, jeśli potrzebujecie profesjonalnej pomocy prawnej, to warto skonsultować się z renomowaną kancelarią. Ostatnio dowiedziałam się, że tutaj https://kancelariamcm.pl/ posiadają znaczne doświadczenie w tej dziedzinie, dlatego polecam przejrzeć ich ofertę, aby uzyskać więcej informacji. Ich codzienna praktyka w obszarze prawno-kancelaryjnym pozwoli im skutecznie pomóc w waszych sprawach.
jomik

Re: zaufany prawnik dla firmy

Post autor: jomik »

Niestety, wcale nie tak łatwo w obecnych czasach o zaufanego prawnika. Mam wrażenie, że większość prawników bierze przykład z Mateusza Mickiewicza - reklamować się, flexować, pchać do telewizji i trzepać kasę. Nic więcej.
ODPOWIEDZ