Sprawa o alimenty

Doradztwo w zakresie działalności gospodarczej i prawa spółek handlowych, przygotowanie wniosków.
Awatar użytkownika
maria_71
Posty: 1
Rejestracja: 09 sie 2020, 7:15

Sprawa o alimenty

Post autor: maria_71 »

Witajcie. Planuję wytoczyć mojemu byłemu mężowi sprawę o alimenty, dlatego też szukam naprawdę skutecznego adwokata. Co powiecie mi na temat kancelarii adwokata Adriana Króla? Myślicie, że powinnam się właśnie tam zgłosić?
Awatar użytkownika
Lea-78
Posty: 2
Rejestracja: 19 cze 2020, 16:09

Re: Sprawa o alimenty

Post autor: Lea-78 »

Raz zdarzyło mi się konsultować z adwokatem Adrianem Królem i odniosłam bardzo pozytywne wrażenie. Z tego, co wiem, to specjalizuje się nie tylko w prawie rodzinnym, ale jego zakres działalności jest o wiele szerszy. W każdym razie moim zdaniem to świetny adwokat, wnikliwy, skrupulatny i zaangażowany. Polecam!
Awatar użytkownika
anaka1
Posty: 41
Rejestracja: 27 lis 2019, 13:01

Re: Sprawa o alimenty

Post autor: anaka1 »

Można też się zgłosić do adwokata Łukasza Węgłowskiego z kancelarii Węgłowski w Szczecinie. Posiada bardzo duże doświadczenie w prawie rodzinnym i zawsze szuka najlepszego i najkorzystniejszego rozwiązania dla klienta i sprawy jaką prowadzi.
Awatar użytkownika
otylia
Posty: 167
Rejestracja: 22 mar 2019, 18:20

Re: Sprawa o alimenty

Post autor: otylia »

Mój mąż też nie chciał płacić alimentów. Wyjechał za granicę, nie można było ustalić jego zarobków ani miejsca zamieszkania. Na szczęście okazało się, że prawo jest po mojej stronie i na jego mieszkaniu został zapisany dług alimentacyjny. W ten sposób udało się mi odzyskać pieniądze. Niezapłacone alimenty a licytacja nieruchomości należącej do zadłużonego jest możliwa.
ODPOWIEDZ