Tłumaczenia poświadczone

Rekomendacje stron internetowych. Opinie, dyskusje.
Awatar użytkownika
Protazy_84
Posty: 1
Rejestracja: 04 paź 2020, 11:07

Tłumaczenia poświadczone

Post autor: Protazy_84 »

Witam serdecznie.
Czy znacie może jakiegoś dobrego tłumacza przysięgłego z Warszawy? W internecie natrafiłem na ofertę tlumaczka-przysiegla.pl, ale nie mogę znaleźć żadnych opinii. Może korzystaliście z usług Pani Danuty?
Awatar użytkownika
marcel72
Posty: 2
Rejestracja: 31 sie 2020, 2:02

Re: Tłumaczenia poświadczone

Post autor: marcel72 »

Zdecydowałem się zgłosić do Pani Danuty, kiedy dowiedziałem się, że wykonuje tłumaczenia dokumentów samochodowych. Muszę przyznać, że profesjonalizm to jej drugie imię. Zlecenie zrealizowała w tempie ekspresowym i na wysokim poziomie, więc śmiało polecam.
Awatar użytkownika
Lolka
Posty: 497
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:16

Re: Tłumaczenia poświadczone

Post autor: Lolka »

A czy ktoś z Was zna język rosyjski i zajmuje się takimi tłumaczeniami? A może dopiero robicie sobie kurs rosyjskiego? Ja widziałam na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... ski/online, że na przykład Szkoła Językowa ProfiLingua oferuje taki kurs w systemie on-line ;) Co o tym sądzicie? Warto się na taki kurs zapisać?
Awatar użytkownika
Zośka123
Posty: 162
Rejestracja: 26 cze 2020, 12:19

Re: Tłumaczenia poświadczone

Post autor: Zośka123 »

Chciałabym wam polecić tłumaczenia z języka angielskiego online to biuro działa w Internecie i z nimi można załatwić wszystko szybki i wygodnie. Ja korzystałam z ich usług i jestem zadowolona. Polecam najmocniej.
ODPOWIEDZ