Pomoc w pisaniu prac magisterskich

Jeśli w ostatnim czasie korzystałeś z usług jakiejś firmy, koniecznie opowiedz nam o swoich doświadczeniach. Tutaj możesz także pytać innych o ich spostrzeżenia.
Kermit

Pomoc w pisaniu prac magisterskich

Post autor: Kermit »

Jeżeli macie problem z napisaniem własnej pracy licencjackiej czy magisterskiej, to polecam Centrum Opracowań Naukowych. Ja nie miałem czasu na pisanie pracy magisterskiej. Praca, rodzina i inne obowiązki i do tego studia, potrzebne mi jedynie by mieć papier do awansu... i podwyżki :D . No i znajomi dali mi numer do nich. Oczywiście zacząłem szukać, czy nie ma czegoś tańszego, ale na tych samych warunkach.... Nie ma, a przynajmniej ja nie znalazłem innego serwisu, który:
- ma jasne warunki współpracy zapisane w postaci umowy;
- podpisanie umowy jest obowiązkowe
- mają normalną infolinię telefoniczną (w większości innych serwisów kontakt jest tylko poprzez e-mail) oddzielną dla nowych klientów, oddzielną do działu realizacji zleceń.
- konto bankowe w Polsce i płacisz normalnym przelewem na konto firmowe (a nie jakieś bramki, prowadzące gdzieś...)
- poprawki w cenie
- antyplagiat też w cenie.
Najlepsze jednak było, jak dostałem paragon fiskalny (FV też wystawiają).
Współpraca przebiegała poprawnie. Na początku zdawali sporo pytań, co mnie trochę irytowało, ale miałem świadomość, że to dla mojego dobra. Poprawek od mojego promotora było trochę, ale nie robili żadnego problemu. Poprawa wykonana i praca zaliczona. Tak więc serdecznie polecam tę firmę każdemu, kto dziś znajduje się podobnej sytuacji :)