Wybór wyposażenia do kuchni w lokalu gastronomicznym

Luźne rozmowy o biznesie i prowadzeniu działalności.
Awatar użytkownika
KacperSz
Posty: 227
Rejestracja: 21 wrz 2019, 16:10

Wybór wyposażenia do kuchni w lokalu gastronomicznym

Post autor: KacperSz »

Cześć!
Chciałbym zapytać Was, czy macie może dla mnie jakieś podpowiedzi jeśli chodzi o wybór dobrej jakości wyposażenia do kuchni. Będę wdzięczny za podpowiedzi, szczególnie w zakresie pieców, kuchenek, frytkownic itd. Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
SebekUz
Posty: 37
Rejestracja: 25 mar 2020, 9:27

Re: Wybór wyposażenia do kuchni w lokalu gastronomicznym

Post autor: SebekUz »

Jeśli o mnie chodzi to numerem jeden pod względem wysokiej jakości propozycji co do wyposażenia lokalu gastronomicznego jest Invest Horeca https://investhoreca.pl/ w którym znajdziecie wszystko co potrzebne w dobrej cenie, profesjonalnym wsparciu obsługi i jednocześnie dotrzymaniu terminów realizacji przy mniejszych, jak i tych większych zamówieniach. Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Uzels
Posty: 31
Rejestracja: 27 kwie 2020, 21:24

Re: Wybór wyposażenia do kuchni w lokalu gastronomicznym

Post autor: Uzels »

My postawiliśmy jak najbardziej na Invest Horeca, szczególnie przy wyborze kuchni gastronomicznej 8 palnikowej, frytkownic, gofrownic i wiele innych które będziecie mogli znaleźć u nich między innymi w wydaniu gazowym na https://investhoreca.pl/ dobre ceny, pełne wsparcie obsługi i oczywiście dotrzymanie terminów. Na pewno z efektów końcowych będziecie zadowoleni!
Awatar użytkownika
KacperSz
Posty: 227
Rejestracja: 21 wrz 2019, 16:10

Re: Wybór wyposażenia do kuchni w lokalu gastronomicznym

Post autor: KacperSz »

O proszę, czyli jednak już pojawiły się odpowiedzi. Bardzo dziękuję Wam za pomoc, no i mam nadzieję że znajdę u nich rzeczywiście to co będzie potrzebne a do mojej pizzerii i burgerowni trochę tego jednak będzie trzeba zamówić.
Awatar użytkownika
SebekUz
Posty: 37
Rejestracja: 25 mar 2020, 9:27

Re: Wybór wyposażenia do kuchni w lokalu gastronomicznym

Post autor: SebekUz »

No to jak już będzie po zakupach to koniecznie daj nam znać jak poszło i czy jesteście zadowoleni z efektów końcowych. Pozdrawiam!
ODPOWIEDZ