Projekty filmowe

Jak promować swoją markę? Gdzie się reklamować i jak robić to skutecznie?
andżelika32

Projekty filmowe

Post autor: andżelika32 »

Cześć! Potrzebuję firmy, który wykona dla mnie efekty wizualne i animacje do projektów filmowych. Bardzo ciężko znaleźć odpowiednią firmę. Może polecicie czujesz usługi?
marcyś

Re: Projekty filmowe

Post autor: marcyś »

Wiem, że ciężko znaleźć, ponieważ też sama jakiś czas temu szukałam. Udało mi się trafić na firmę https://lightcraft.pl/ , gdzie już z daleka widać ich profesjonalizm. Kontaktując się z nimi i opisując konkretny, na jakich Ci zależy, oni szybko dopasowują wszystko do Ciebie i przedstawiają całą ofertę. Kontakt z nimi jest na wysokim poziomie, a sama firma przykłada się do każdego zlecenia.
jacuś392

Re: Projekty filmowe

Post autor: jacuś392 »

No to bardzo interesujące. Mnie ogólnie wydaje się, że już gdzieś o tej firmie słyszałem, ale nie miałem okazji korzystać, bo w ogóle takiej reklamy dla firmy jeszcze nie wybieraliśmy. Jednak gdzieś w takiej tematyce co jakiś czas krążę i sprawdzam różne firmy, które mogą mieć wpływ na odpowiednią reklamę.
majuś32

Re: Projekty filmowe

Post autor: majuś32 »

Uważam, że wybór firmy LightCraft będzie najlepszym wyborem, bo firma jest mi znana. Mniej więcej wiem, jaką ofertę posiadają, jakich mają specjalistów i z jaką jakością zajmują się produkcją filmów. Moim zdaniem lepszej firmy nie ma obecnie na rynku, więc jeśli reklama związana z filmem, to właśnie u nich.
ODPOWIEDZ