Czy warto importować torebki foliowe?

Dostawcy, dystrybucja towarów, opakowania, transport.
Awatar użytkownika
Celinella
Posty: 27
Rejestracja: 25 sty 2019, 15:31

Czy warto importować torebki foliowe?

Post autor: Celinella »

Cześć! Szukam porady! Do tej pory sprowadzałam torebki foliowe z Chin, cena była bardzo korzystna, ale zmieniły się przepisy, pojawiły się te opłaty recyklingowe i już nie mam ochoty kombinować. Od paru miesięcy kupuję torebki w pobliskich hurtowniach, jednak zużywam w sklepie bardzo dużo foliówek. Szukam producenta biodegradowalnych torebek foliowych z Łodzi lub okolic, od którego mogłabym bezproblemowo odbierać torebki foliowe. Możecie mi podpowiedzieć z kim warto podjąć współpracę? I przy okazji napiszcie czy też macie doświadczenia z importowaniem foliówek, czy tylko ja się przestraszyłam 😉
Obrazek
Awatar użytkownika
Jene
Posty: 31
Rejestracja: 29 sty 2019, 10:24

Re: Czy warto importować torebki foliowe?

Post autor: Jene »

Myślę, że lepiej się dostosować do przepisów i korzystać ze sprawdzonych dostawców skontaktuj się z http://www.opak-fol.pl, z nimi bez problemu się dogadasz.
Awatar użytkownika
Celinella
Posty: 27
Rejestracja: 25 sty 2019, 15:31

Re: Czy warto importować torebki foliowe?

Post autor: Celinella »

Dzięki! No właśnie z Chinami nigdy nie wiadomo co ci przyślą, ani jaką fakturę wystawią, trzeba się nakombinować, żeby naprawdę zrobić na tym interes. Poza biznesowym myśleniem, uważam że ten pomysł z foliówkami – żeby ograniczać zużycie jest dobry. Ja nie mogę zrezygnować z foliówek, bo za dużo osób o nie pyta… ;(
Awatar użytkownika
Jene
Posty: 31
Rejestracja: 29 sty 2019, 10:24

Re: Czy warto importować torebki foliowe?

Post autor: Jene »

Cierpliwości, niedługo zmieni się podejście społeczeństwa i sami kupujący zrezygnują z opcji foliówki.
Awatar użytkownika
Agregat
Posty: 88
Rejestracja: 18 sty 2019, 15:59

Re: Czy warto importować torebki foliowe?

Post autor: Agregat »

Mogę Ci doradzić jedynie w kwestii worków na śmieci, które zamawiam ze strony Stella https://www.stella.com.pl/oferta/worki- ... i-z-uszami . Firma dysponuje technologią produkcji przyjaznej środowisku naturalnemu. Przyznam też, że jakość worków przewyższa produkty wielu innych firm. Nie tylko są trwałe, ale również posiadają przyjemny zapach neutralizujący woń odpadków.
hrafnsmąl

Re: Czy warto importować torebki foliowe?

Post autor: hrafnsmąl »

Celinella pisze: ↑23 kwie 2019, 11:21 Cześć! Szukam porady! Do tej pory sprowadzałam torebki foliowe z Chin, cena była bardzo korzystna, ale zmieniły się przepisy, pojawiły się te opłaty recyklingowe i już nie mam ochoty kombinować. Od paru miesięcy kupuję torebki w pobliskich hurtowniach, jednak zużywam w sklepie bardzo dużo foliówek. Szukam producenta biodegradowalnych torebek foliowych z Łodzi lub okolic, od którego mogłabym bezproblemowo odbierać torebki foliowe. Możecie mi podpowiedzieć z kim warto podjąć współpracę? I przy okazji napiszcie czy też macie doświadczenia z importowaniem foliówek, czy tylko ja się przestraszyłam 😉
Obrazek
Najlepiej kupić torbę z materiału ,przy okazji fajny druczek można dać np cute kotki ! ja tylko z takimi torbami chodzę ,nie ma opcji żebym kupił w jakiejś biedronce czy Lidlu , to jeden wielki skok na kasę ,żeby jeszcze na koniec zarobić te grosze na kliencie dlatego polecam wam kupowanie materiałowych toreb,sam je kupuje ze strony: https://miropak.pl/
ODPOWIEDZ