Wtyczki do płatności ratalnych

Wątek o prowadzeniu firmy.
Gabeń

Wtyczki do płatności ratalnych

Post autor: Gabeń »

Szukam informacji w sprawie wtyczek płatności ratalnych dla sklepów internetowych. Jeśli włącze np. wtyczke iRaty to czy ponoszę za to jakieś koszty i za jaką kwotę minimalną klient może kupić na raty przez te płatność? Ma ktoś w tym większe doświadczenie i może mi rozjaśnić?
iRaty - płatności

Re: Wtyczki do płatności ratalnych

Post autor: iRaty - płatności »

Dzień dobry :)
Włączenie naszej wtyczki iRaty jest bezpłatne. W celu uruchomienia wtyczki iRaty w sklepie proszę zarejestrować swój sklep tutaj https://www.platformafinansowa.pl/wspolpraca i oczywiście jeśli pojawią się dodatkowe pytania to zapraszamy do kontaktu:
infolinia: 508 770 470 oraz na adres e-mail: [email protected]
JacekReś

Re: Wtyczki do płatności ratalnych

Post autor: JacekReś »

osobiście uważam, że sprzedając jednak droższe produkty to system płatności ratalnej może okazać się słuszną opcją szczególnie jeżeli chcecie mieć dobrze dopracowany system, z profesjonalną obsługą i też nie płacić za jego wdrożenie. Pozdrawiam i daj znać jak już podejmiesz decyzję :)
Gabeń

Re: Wtyczki do płatności ratalnych

Post autor: Gabeń »

JacekReś pisze: ↑29 sie 2021, 14:29 osobiście uważam, że sprzedając jednak droższe produkty to system płatności ratalnej może okazać się słuszną opcją szczególnie jeżeli chcecie mieć dobrze dopracowany system, z profesjonalną obsługą i też nie płacić za jego wdrożenie. Pozdrawiam i daj znać jak już podejmiesz decyzję :)
No to ciekawe, dziękuję za pomoc! Zobaczymy co z tego ostatecznie wyjdzie, chociaż mocno liczę że się uda.
Wiśka

Re: Wtyczki do płatności ratalnych

Post autor: Wiśka »

U nas także odką wprowadziliśmy płatności ratalne to wzrosła sprzedaż droższych produktów, bo jednak większość klientów po prostu się wstrzymywała w przypadku większych zakupów m.in wyposażenia do swojego domu, czy lokalu. Teraz jak mogą to sobie rozłożyć na dłuższy czas to widać, że szybciej się decydują tym bardziej że sprawnie te wnioski ratalne udaje się rozpatrywać.
Miki

Re: Wtyczki do płatności ratalnych

Post autor: Miki »

Ja patrzę na to z punktu widzenia klienta. Kilka razy już kupowałem na raty przez internet i dla mnie najwygodniejsza do korzystania jest oferta Twisto. Po rejestracji można samemu rozłożyć na tyle rat na ile się chce (gdy decydujemy się na 3 raty - to nie ponosimy żadnych dodatkowych kosztów - czyli raty nic nas nie kosztują wtedy). Bardzo wygodnie, bezpiecznie, firma od lat na rynku - ma tzw. odroczone płatności czyli kupujesz coś od razu, a spłacić musisz później (jeśli spłacisz w terminie to nie ponosisz, żadnych dodatkowych kosztów).
Awatar użytkownika
kwiatushek03
Posty: 175
Rejestracja: 07 wrz 2019, 12:03

Re: Wtyczki do płatności ratalnych

Post autor: kwiatushek03 »

Odkryłem niedawno interesującą propozycję od autopay.pl. Jeśli prowadzisz sklep na platformie Magento, firma oferuje dedykowane rozwiązania płatnicze, które mogą zwiększyć wydajność Twojego biznesu online. Ich platforma obsługuje różne metody płatności online, w tym Płatności Magento zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo transakcji.
ODPOWIEDZ