Ubrania robocze

Wątek o prowadzeniu firmy.
Awatar użytkownika
zygmunt_87
Posty: 1
Rejestracja: 05 mar 2021, 22:49

Ubrania robocze

Post autor: zygmunt_87 »

Witajcie forumowicze. Gdzie zazwyczaj kupujecie ubrania robocze dla swoich pracowników? Pytam, bo trafiłem niedawno na całkiem nieźle zaopatrzony sklep z odzieżą ochronną online. Asortyment wygląda na naprawdę porządny i wysokiej jakości. Polecacie tego typu rzeczy kupować przez internet?
kamiś

Re: Ubrania robocze

Post autor: kamiś »

Jeśli chcecie postawić na profesjonalne rozwiązania dopasowane do konkretnych potrzeb, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://www.bhp-gabi.pl/k30,odziez-robo ... odnie.html . Jest tam bowiem namiar na naprawdę ciekawy sklep, w którym między innymi zakupicie spodnie robocze damskie. Wybór jest naprawdę ogromny.
Inżynier

Re: Ubrania robocze

Post autor: Inżynier »

Myślę, że jak najbardziej są stanowiska pracy na których tak naprawdę ważnym jest aby mieć i być wyposażonym we właściwą odzież ochronną. Ja także ją całkiem niedawno kupowałem w sklepie https://znaki-bhp.pl/ gdyż po prostu jestem zwolennikiem bezpiecznej pracy w moim przedsiębiorstwie. Właśnie dlatego poprzez praktyki oraz wdrażanie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy w naszych zakładach może być po prostu bezpieczniej. Polecam każdemu takie zachowanie.
Awatar użytkownika
Lolka
Posty: 497
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:16

Re: Ubrania robocze

Post autor: Lolka »

A czy ktoś z Was planuje może w najbliższym czasie zakup profesjonalnego obuwia roboczego? Jeśli tak, to sądzę, że może Was zainteresować artykuł na stronie internetowej https://www.demar.com.pl/blog/buty-robo ... korzystac/. Dowiecie się z niego między innymi, czy dobrym wyborem będą w Waszym przypadku buty robocze z tak zwanym noskiem i jaki rodzaj takiego noska najlepiej wybrać. Wszystko uzależnione jest tak naprawdę od rodzaju wykonywanej pracy.
yanna

Re: Ubrania robocze

Post autor: yanna »

kamiś pisze: ↑10 sie 2021, 18:21 Jeśli chcecie postawić na profesjonalne rozwiązania dopasowane do konkretnych potrzeb, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://www.bhp-gabi.pl/k30,odziez-robo ... odnie.html . Jest tam bowiem namiar na naprawdę ciekawy sklep, w którym między innymi zakupicie spodnie robocze damskie. Wybór jest naprawdę ogromny.
W tym zakresie są specjalne sklepy, tak samo jeśli mówić będziemy o ppoż. Co prawda sama świadomość dla mnie , że czegoś może zabraknąć w tym zakresie moim pracownikom, bardzo mnie męczy. Stąd sprawdzam takie gaśnice śniegowe . Mamy jedną w zapasie, ale ona raczej już jest wieloletnia. Czas wymienić na nową, sami rozumiecie.
ODPOWIEDZ