serwer

Wątek o prowadzeniu firmy.
Awatar użytkownika
deborah
Posty: 55
Rejestracja: 21 lip 2020, 11:51

serwer

Post autor: deborah »

Zastanawiam się nad zakupem serwera Dell R640. Być może ktoś z Was miał styczność z tym urządzeniem?
JaceKś17

Re: serwer

Post autor: JaceKś17 »

Ja niestety nie, bo jedyne, z czego korzystam to serwer wirtualny. Jednak tutaj jest sklep z serwerami. Wydaje mi się, że warto skonsultować się ze specjalistami w tej dziedzinie. Na pewno odpowiedzią nam na nasze pytania i dokładnie doradzą jak sprzęt wybrać. Kiedyś interesowałem się tym tematem i wiem, ze od jakości i wydajności serwera zależy wiele, więc jeśli decydować się na zakup to dokonać dobrego wyboru.
KaśkaM

Re: serwer

Post autor: KaśkaM »

Bez komputerów dzisiaj nie żyjemy.Informatyka tak usprawniła pracę i procesy ,że be komputerów i informatyki życie byłoby trudne do ogarnięcia.Mam tu oczywiście na myśli życie zawodowe. Jeśli uważasz ,że masz dobra serwerownię ale masz obawy co do twoich możliwości jej obsługi oraz jej bezpieczeństwa relokacja jest dla Twojej firmy. Przenieś serwerownie - bo relokacja nie jest niczym innym jak przeniesieniem serwerowni w nowe miejsce. Tam serwerownia ma pewną obsługę i bezpieczeństwo.
Awatar użytkownika
ksenia88
Posty: 455
Rejestracja: 29 mar 2019, 14:51

Re: serwer

Post autor: ksenia88 »

W firmie na pewno mamy nie jeden komputer i bardzo ważne jest, bezpieczeństwo sieci wan https://itsf.com.pl/oferta/bezpieczenst ... atycznych/ Trzeba o to zadbać, by nasze dane były zabezpieczone. Opłaca się wybierać rozwiązania tego typu, które są dedykowane konkretnie biznesom. Można w ten sposób zabezpieczyć swoją sieć.
ODPOWIEDZ