Serwer do firmy?

Wątek o prowadzeniu firmy.
JaceKś17

Serwer do firmy?

Post autor: JaceKś17 »

Czy ktoś z Państwa posiada w firmie stacjonarny serwer i może podzielić się opinią jaki wybrać? Obecnie oferty na tego typu urządzenia jest bardzo dużo. Na https://bizserver.eu/pl/producent/supermicro są dostępne serwery Supermicro. Czy ktoś z Was ma może te modele i może podzielić się opinią jak się spradzają?

Subeń

Re: Serwer do firmy?

Post autor: Subeń »

Jeżeli chodzi o serwery to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście wzięli pod uwagę ofertę przygotowaną przez https://ale.pl/1167-serwery z która również mieliśmy okazję w tym zakresie współpracować. Przede wszystkim profesjonalizm obsługi, duże możliwości znalezienia optymalnych rozwiązań pod konkretne potrzeby danej firmy i rozsądne ceny. Współpraca jak najbardziej nam się udała.

Michał20

Re: Serwer do firmy?

Post autor: Michał20 »

Może nie typowo o serwerach do firm ale o czymś co może usprawnić działanie firmy. Mowa tutaj o systemie CRM który poprawia efektywność firmy oraz ułatwia zarządzania relacjami z klientami oraz firmą. Ja w swojej firmie korzystam z systemu od FiRMAO, według mnie jest to jeden z najlepszych programów tego typu na rynku. Posiada on wszystkie funkcjonalności które tego typu program powinien posiadać. firmao.pl/ds

ODPOWIEDZ