Rachunki i finanse w firmie

Wątek o prowadzeniu firmy.
Awatar użytkownika
Hipolit
Posty: 1
Rejestracja: 12 maja 2020, 12:35

Rachunki i finanse w firmie

Post autor: Hipolit »

[color= rgb(0, 0, 0);]Witam. Jak radzicie sobie z rachunkowością i finansami w waszych firmach? Zatrudniacie księgowych czy korzystacie z pomocy biur rachunkowych? Ja zastanawiam się nad nawiązaniem współpracy z biurem[/color] panex.com.pl. Mają sporo pozytywnych opinii.
Awatar użytkownika
Inga
Posty: 1
Rejestracja: 14 lut 2020, 7:43

Re: Rachunki i finanse w firmie

Post autor: Inga »

Sama na pewno nie dałabym rady zapanować nad wszystkimi umowami, płatnościami i tego typu rzeczami. Natomiast panex.com.pl bardzo dobrze znam, bo wkrótce będziemy współpracować, byłam już na pierwszym spotkaniu. Odniosłam bardzo dobre wrażenie, więc moim zdaniem to świetny wybór :)
Awatar użytkownika
mem32
Posty: 260
Rejestracja: 10 gru 2019, 16:01

Re: Rachunki i finanse w firmie

Post autor: mem32 »

Dzięki za info
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 311
Rejestracja: 21 kwie 2019, 13:37

Re: Rachunki i finanse w firmie

Post autor: mczay »

super sprawa
Awatar użytkownika
jony899
Posty: 93
Rejestracja: 14 paź 2019, 10:02

Re: Rachunki i finanse w firmie

Post autor: jony899 »

A wiecie w jaki sposób odpowiednio te finanse monitorować? Wiem, że ma z tym kłopot bardzo wiele osób, dlatego przychodzę z pomocą! Jest taki system w Polsce, jak https://eanaliza.pl/ . Pozwoli on na to, aby w odpowiedni sposób monitorować wszystkie finanse firmy. Można założyć darmowe konto i zapoznać się z działaniem całego systemu. System wykonuje odpowiednie analizy, które będą przydatne w prowadzeniu firmy.
Awatar użytkownika
ice
Posty: 87
Rejestracja: 11 sty 2019, 5:20

Re: Rachunki i finanse w firmie

Post autor: ice »

Pewnie, że dobrze jest mieć kogoś, kto się tym dla nas zajmie i księgowa to dla wielu firm podstawowy wydatek, ale musimy pamiętać, że przecież nie wolno bać się oszczędzania czy inwestowania. To może przynieść straty, oczywiście, ale głównie jest po prostu dla nas zyskiem. Warto spojrzeć na invest global of Vienna Life.
Awatar użytkownika
tekla
Posty: 175
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:52

Re: Rachunki i finanse w firmie

Post autor: tekla »

Jeśli chcesz zajmować się naprawdę biznesem, to oddaj te wszystkie papierki w ręce księgowej. To dużo wygodniejsze i rozsądniejsze rozwiązanie. Niemal w każdym mieście masz biuro, która warto polecić. Nie wiem skąd jesteś ale jeśli chodzi o usługi kadrowo płacowe w Lublinie to tutaj warto sprawdzić https://www.inplus.lublin.pl/uslugi-kadrowo-placowe . Biuro ma doświadczoną kadrę i indywidualne podejście do spraw każdego klienta. Przekonasz się, że to bardzo ważne w tej branży.
Awatar użytkownika
owsianka91
Posty: 93
Rejestracja: 27 paź 2019, 20:56

Re: Rachunki i finanse w firmie

Post autor: owsianka91 »

Jeśli nie masz odpowiedniej wiedzy to od razu mówię odpuść sobie prowadzenie księgowości. Lepiej zgłosić się do profesjonalnego biura rachunkowego np tutaj http://ksiegowy.gliwice.pl/ Pomogą ci w prowadzeniu księgi przychodu i rozchodu, sporządzaniu zeznań podatkowych itd. Oferta tego biura rachunkowego jest bardzo rozbudowana.

liycy unitronic
Łukaszek

Re: Rachunki i finanse w firmie

Post autor: Łukaszek »

Ja z moją firmą korzystamy już od 3 lat z usług https://techtax.pl. Szczególnie na początku było to dla mnie zbawieniem, ponieważ kompletnie nie orientowałem się w wypełnianiu tych różnych papierków i rozliczania się (A jak wiemy, system podatkowy w Polsce nie ma się za dobrze :P ) . Najbardziej urzekł mnie pełen profesjonalizm i podejście do każdego klienta indywidualnie.
Awatar użytkownika
Lolka
Posty: 497
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:16

Re: Rachunki i finanse w firmie

Post autor: Lolka »

A czy są wśród Was jakies osoby, które zarządzają finansami w firmie? Jeśli tak, to czy słyszeliście może o takiej usłudze jak Asset management? Podobno dzięki niej można między innymi zwiększyć bezpieczeństwo inwestycji. A Wy co sądzicie o takim upoważnieniu do zarządzania pieniędzmi firmy?
ODPOWIEDZ