print3de.pl opinie

Wątek o prowadzeniu firmy.
Awatar użytkownika
Borys
Posty: 22
Rejestracja: 19 sie 2019, 2:29

print3de.pl opinie

Post autor: Borys »

Jakie macie opinie na temat firmy print3de.pl? Niedługo będę prezentował w firmie nowy model osiedla i zamiast robić ręczną makietę, chciałbym wydrukować projekt 3D. Szukam renomowanej firmy, która wykona dla mnie również projekt w CAD,
Awatar użytkownika
Elwira1985
Posty: 7
Rejestracja: 02 maja 2019, 20:43

Re: print3de.pl opinie

Post autor: Elwira1985 »

Drukarnia print3de ma ogólnie bardzo dobre opinie. Osobiście nie korzystałam z ich usług, ale wiem, że moi znajomi drukowali tam różne projekty i byli bardzo zadowoleni. Możesz tam nawet użyć wybranego materiału do druku prototypu!
Awatar użytkownika
Sabrina
Posty: 2
Rejestracja: 01 lip 2019, 2:25

Re: print3de.pl opinie

Post autor: Sabrina »

Zdecydowanie polecam tę drukarnię! Świetny zespół, który pasjonuje się modelowaniem 3D i chętnie udziela nieocenionych porad. Dzięki ich pomocy mam dzisiaj elementy maszyny, które normalnie byłyby dużo droższe!
Awatar użytkownika
Walenty
Posty: 14
Rejestracja: 20 cze 2019, 12:33

Re: print3de.pl opinie

Post autor: Walenty »

W print3de drukowałem elementy repliki ASG i byłem miło zaskoczony. Cały projekt wyszedł lepiej niż mogłem się tego spodziewać. Wszystkie elementy były bardzo dobrej jakości i świetnie złożyły się w całość. Jak najbardziej polecam tę firmę – wszystkie dobre opinie są zasłużone!
Awatar użytkownika
tekla
Posty: 175
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:52

Re: print3de.pl opinie

Post autor: tekla »

Nie znam tego konkretnego sklepu, ale w kwestii drukarek 3D polecam zajrzeć na stronę http://aemca.pl/. Mają duży wybór drukarek bardzo dobrych producentów, a co najważniejsze, ceny są przystępne, więc każdy coś znajdzie dla siebie. Druk 3d to przyszłość i takie drukarki sprawdzają się zarówno w użytku firmowym, jak i prywatnym.
Awatar użytkownika
KacperSz
Posty: 227
Rejestracja: 21 wrz 2019, 16:10

Re: print3de.pl opinie

Post autor: KacperSz »

Jeśli planujecie zająć się tworzeniem projektów budowlanych, drogowych itd. to warto zwrócić uwagę na program ZwCAD o którym m.in możecie dowiedzieć się więcej na temat https://www.zwcad.pl/zwcad-2019-wersja-oficjalna.html i to zarówno, jeżeli chodzi o skuteczność i stabilności działania do tworzenia projektów wysokiej jakości, jednocześnie świetnie rozbudowując bazę nakładek oraz możliwością przetestowania go przez 30 dni za darmo co najpierw powinieneś zrobić.
Awatar użytkownika
Zee Firr
Posty: 3
Rejestracja: 16 cze 2020, 11:45

Re: print3de.pl opinie

Post autor: Zee Firr »

Jest wiele dobrych programów. Lecz dobrych i tanich niewiele. Spróbuj ActCAD. Są trzy wersje oprogramowania:ActCAD 2020 Standard, ActCAD 2020 Professional i ActCAD 2020 BIM. Różnią się funkcjami. Ceny zaczynają się od 450zł za ActCAD Standard z roczną licencją. Oprogramowanie na silniku Intellicada 9.2A tym samym co w ZwCAD. Więcej informacji na stronie https://actcad.pl lub na https://truecad.eu czy https://tanicad.pl. Dostępne wersje testowe. Przetestuj. I jeżeli stwierdzisz jak w reklamie "że niema różnicy to po co przepłacać". Informacje o actcad i aktualnych promocjach znajdują się również na stronie dystrybutora https://bba-one.pl.
ODPOWIEDZ