Odzież do korporacji

Wątek o prowadzeniu firmy.
Awatar użytkownika
tulimierz_90
Posty: 1
Rejestracja: 29 cze 2020, 5:23

Odzież do korporacji

Post autor: tulimierz_90 »

Witajcie. W moim biurze panuje tak zwany dress code, bardzo dbamy o to, by nasi pracownicy profesjonalnie się prezentowali. Potrzebujemy zamówić kilka kompletów spodni i marynarek/żakietów. Z jakiej firmy polecacie kupić taką odzież?
Awatar użytkownika
semira
Posty: 1
Rejestracja: 20 kwie 2020, 7:47

Re: Odzież do korporacji

Post autor: semira »

Odzież korporacyjną szyje firma Modus. Bardzo polecam zapoznać się z ich ofertą, bo sama noszę ciuchy od nich i nie narzekam. Są idealnie skrojone, wygodne i naprawdę trudno o ich zniszczenie. To odzież wysokiej jakości.
Kortąs23

Re: Odzież do korporacji

Post autor: Kortąs23 »

U mnie na co dzień w biurze raczej luźniejsza koszula, ale na spotkania koniecznie elegancka. Codzienne przygotowanie nie jest już problemem, szybkie prasowanie koszuli ułatwia mi steamer do ubrań znaleziony w outlecie https://bazarowisko.pl/outlet-agd-do-do ... y-do-ubran. Wziąłem na wypróbowanie i to był świetny wybór. Znacznie mniej czasu zajmuje niż tradycyjne prasowanie, bo głównie do koszul go używam
Zośka

Re: Odzież do korporacji

Post autor: Zośka »

Jeżeli chodzi o mnie, to bardzo często zamawiam odzież przez internet, poniewaz to pozwala oszczędzić mnóstwo wolnego czasu i bardzo często mozna trafić na promocję. W przypadku sklepu z odzieża, korzystam wyłącznie z jednej strony, gdzie zamawiam sukienki oraz wiele innych ubran z ich kolekcji.
ODPOWIEDZ