Pomysł na biznes

Jak stworzyć dobry biznesplan? Instrukcje, wzory, przykłady.
Awatar użytkownika
Melania_97
Posty: 1
Rejestracja: 17 lis 2021, 15:58

Pomysł na biznes

Post autor: Melania_97 »

Od jakiegoś czasu planowałam, że w 2022 otworzę swój własny biznes. Planuję, że będzie to mały sklep z odzieżą damską, powoli sobie wszystko już rozplanowuję. Ale nie ukrywam, że mam trochę obawy przed prowadzeniem własnej działalności, boję się, że sama będę za wszystko odpowiedzialna, a jednocześnie ten fakt sprawia, że czuję podekscytowanie. Myślę, że taki butik z odzieżą damską ma szansę się przyjąć w naszym miasteczku.

Michał84

Re: Pomysł na biznes

Post autor: Michał84 »

Bardzo fajny i ciekawy pomysł na biznes. Wydaje mi się, że może Ci się udać. Ja w ubiegłym roku postanowiłem otworzyć niewielkie lodowisko, ponieważ w mojej okolicy było spore zapotrzebowanie na tego typu obiekt. Dostarczeniem wyposażenia i budową lodowiska zajęli się pracownicy firmy https://www.elcat.biz/oferta. Swoje usługi przeprowadzili profesjonalnie i terminowo, dzięki czemu nie miałem żadnych opóźnień. Osobiście jestem bardzo zadowolony z podjętej decyzji.

twice

Re: Pomysł na biznes

Post autor: twice »

Jeśli macie dobry pomysł na biznes, to śmiało możecie postarać się o pomoc specjalistów, którzy połączą was z odpowiednią placówką, która będzie chciała dodatkowo wspomóc wasz pomysł. Firma Assay się takimi połączeniami zajmuje. W ich zakresie jest także badanie rynku usług, by mieć pewność, co tak naprawdę się może utrzymać i jakie macie szanse.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Lucierr

Re: Pomysł na biznes

Post autor: Lucierr »

Pomysł na biznes powinien być oryginalny wtedy ma szansę wypalić. Mój syn od dziecka pasjonował się grami planszowymi, sam wycinał karteczki projektował planszę z tektury i wymyślał zasady. W wieku kilkunastu lat zgłosił się do konkursu na tego typu projekt i zajął pierwsze miejsce. I wtedy właśnie postanowił wykorzystać swój potencjał, mąż mu trochę pomógł na początku. Ale zaprojektował grę i szukał sposobu, aby ją wyprodukować. W tym temacie pomogła firma Media Gold, która ma siedzibę w Krakowie przy ul. Tadeusza Śliwiaka 53B. Zajmują się produkcją kart, planszówek i generalnie opakowań tekturowych. Wykonali pięknie grę według projektu, a syn ma nawet całkiem przyzwoite zyski ze sprzedaży. Marzenia się czasem spełniają.

ODPOWIEDZ